lekarz Halina Nadstawek-Żylak

3,3
3,3
3,4
2,9

Niestety największą wadą tego lekarza jest jego przekonanie o nieomylności,co w konsekwencji ogranicza elastyczność diagnozowania, a także wiedza nie do końca kompetentna na temat alergii,czy konserwowanej żywności. Potencjał poświęcenia się pacjentowi traci na wartości poprzez monotematyczność, a szkoda,bo zaangażowanie jest ogromne.

Pamiętam Panią Doktor dość dobrze, z czasów kiedy była lekarzem w szkole (może nadal jest, nie wiem). Po pierwsze, wrażenie jakie na mnie zrobiła raczej nie należy do pozytywnych i nie mogę się zgodzić z tym co piszą inne osoby w swoich opiniach. Do powołania jej daleko, do wysokich kompetencji też. To że ktoś pracuje długo w swoim zawodzie, nie jest raczej argumentem przemawiającym na korzyść Pani Doktor, bo mogą być młodzi lekarze, którzy sto razy bardziej nadają się na Jej stanowisko. Z własnego doświadczenia - nie polecam.

Lekarz z powołania, zna się na rzeczy. Polecam

Lekarz z powołania, zna się na rzeczy. Polecam

Przez panią doktor wylądowałam z rocznym dzieckiem w Poznaniu w szpitalu , na cały tydzień

wspaniały lekarz poświęsający cały swoj czas pacjętom

wspaniały lekarz poświęsający cały swoj czas pacjętom

Bardzo dobry specjalista. Polecam jako lekarza pediatrę -pomoże w temacie alergii również.Nam Pani dr pomogła Rafał

Rafał

tak se ...........................................................................................

Spececjalista z długoletnim doświadczeniem i co bardzo istone lekarz z powołania.

dobry lekarz, choć czasami troch dziwny

dobry lekarz, choć czasami troch dziwny

Ja również nie mogę się zgodzić z pozytywnymi ocenami pani doktor. Ja byłam u niej tylko raz i więcej nie mam zamiaru.