lekarz Halina Nazaruk

Ginekolog

Zdecydowanie nie polecam dr Nazaruk. Dr jest nie miła i lekceważąco podchodzi do pacjenta. jestem w 6 mc ciąży i ani razu mnie nie zbadała, zdarzyło jej się nie sprawdzić wyników badań. ostatnie usg trwało ok 30 sek i było poprzedzone stwierdzeniem: "sprawdzimy, czy dziecko jest żywe". na zadawane pytania słyszałam odpowiedzi, za dużo się naczytałaś, albo nie pouczaj mnie. czyli odpowiedzi w zasadzie nie otrzymałam. nie ma z dr rozmowy o zwolnieniu, mimo, że pracuję fizycznie i skarżyłam sie na poważne bóle kręgosłupa i opuchnięte nogi.

Moim zdaniem świetny lekarz. To moja pierwsza ciąża. Od razu zrobiła wszystkie badania, wykryła na usg drurożność macicy, skierowała do innego specjalisty, aby nie było mowy o pomyłce, przepisała tabletki, poleciła witaminy, miła, konretna. Na mężu też zrobiła bardzo dobre wrażenie :-)