lek. dent. Halina Nowakowska

Bardzo polecam Panią Dr. Nie wiem jak można odnieść wrażenie, że jest nastawiona żeby skasować pacjęta a nie pomóc mu. Zawsze płacę mniej niż cena z cennika. Nigdy podczas leczenia nie byłam narażona na dodatkowe lub ukryte koszta. Bardzo przystępne ceny jak na tak duże doświadczenie, fachowość i wyposażenie gabinetu. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z uslug Pani Dr.

Bylismy u pani dr. na laserowym podcieciu wedzidelka u naszej corki . Idac do gabinetu spodziewalismy sie z mezem najgorszego .Znieczulenie komputerowe i podciecie laserem trwalo okolo 10 min.Pewna reka doswiadczenie pani dr.sprawila ze obylo sie bez bolu i placzu.Pozdrawiamy pania dr. i polecamy gabinet

Rozbolał mnie ząb, na którym mam koronkę porcelanową. Mój dentysta powiedział, że ząb musi być leczony kanałowo i że trzeba usunąć koronkę. Koleżanka poleciła mi Panią Doktor Nowakowską. Pani Doktor nie usuwając koronki dostała się do środka zęba. Już po pierwszej wizycie przestał mnie boleć, zrobiła mi również zdjęcie rentgenowskie zgrane na płytkę, na którym widać wszystkie kanały. Ząb kosztował mnie niej niż przewidywał mój dentysta i nie musiałam zmieniać koronki. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie odradzam, dentystka nastawiona na to by pacjenta skasować a nie ratować zęba, ząb do wyleczenia to od razu proponuje kanałówkę bo ona więcej kosztuje. Przez to traci pacjentów.

Nie polecam tego gabinetu.Po wejściu do środka odczuwa się dziwną atmosferę,sztywno i nieprzyjemnie.Pani Nowakowska nie przykłada się i próbuje szybko pozbyć się mnie z fotela.Może dlatego ,że nie płaciłam ,było na NFZ.Kiedy musiałam zapłacić za wizytę to już była miła.:(((

Leczyłem się tam kilka lat. Kiedyś okazało się że wypadła mi tymczasowa plomba, pani Nowakowska otwarła kolejnego zęba , ale dokończyć miała przy następnej wizycie, ząb nie był leczony kanałowo. Kiedy tymczasowa plomba wypadła udałem się założyć nową, niestety dowiedziałem się że to w niczym nie przeszkadza i jest ok. Mi przeszkadzało więc poszedłem do innego stomatologa który w 3 minuty założył plombę tymczasową. Dzięki temu uratowałem też zęba który p. Nowakowska chciała usunąć. Był to sam korzeń czwórki, wcześniej był cały ząb leczony w Vita-Dent ale wypadła plomba, a potem złamała się ostatnia ścianka. Pani Nowakowska zaleciła usunięcie, natomiast inna stomatolog sprawdziła, że korzeń jest zdrowy i na sztyfcie założyła koronę.
Innym razem kiedy zrobiłem zdjęcie panoramiczne, okazało się że leczone kanałowo szóstki mają wyleczone tylko po jednym kanale, przy drugich kanałach są już widoczne zmiany , trzeba ponownie otwierać i leczyć wyleczone już w Vita-Dent zęby. Zdecydowanie nie polecam .