lek. dent. Halina Ochudło

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Nie wiem, jak teraz, ale ponad dekadę temu ceny u tej pani były prawie trzy razy wyższe niż w innych normalnych gabinetach w Katowicach. A gabinet na Piotra Skargi niczym się od innych nie wyróżniał. Za zwykłe plombowanie (bez względu na wielkosc) kasowała 250zeta (wtedy inny, "moj" dentysta w Katowicach, do którego niestety trzeba było trochę czekać na termin brał za zęba ok. 80pln). Ostatnio w... Warszawie za dwa zeby przyszło mi zapłacić łącznie... 400 PLN. Co do samej lekarki to niby była uprzejma, ale dosc oschła i tak jakoś bezosobowo podchodziła do człowieka- "otworzyć!", "zamknąć!"...

Fachowość i troska o pacjenta. PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu! Lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu uzywajacy nowoczesnych rozwiazan wspolczesnej stomatologii .Cierpliwie wsluchujacy sie w problem pacjenta,ktory skutecznie eliminuje indywidualnym planem leczenia ustalonym z pacjentem majac na celu jego mozliwosci finasowe,czasowe a takze wyobrazenie na temat efektu koncowego ktory jak w moim przypadku przerosl moje najsmielsze oczekiwania.Zęby są zdrowe i przepiekne.Serdecznie polecam wszystkim!!!

Fachowość i troska o pacjenta.
PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu!

Jest po prostu the best... kompetencja wyczucie delikatność spokój i opanowanie sympatyczna najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Pani dr Halina Ochudlo jest bardzo życzliwa osoba. Pacjentów traktuje z należytą starannoscia. Pełna optymizmu i dobroci. Profesjonalistaka. Poprostu znakomita specjalistka w swoim fachu. Serdecznie polecam!