lek. dent. Halina Ochudło

Protetyk, Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Fachowość i troska o pacjenta. PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu! Lekarz o ogromnej wiedzy i doswiadczeniu uzywajacy nowoczesnych rozwiazan wspolczesnej stomatologii .Cierpliwie wsluchujacy sie w problem pacjenta,ktory skutecznie eliminuje indywidualnym planem leczenia ustalonym z pacjentem majac na celu jego mozliwosci finasowe,czasowe a takze wyobrazenie na temat efektu koncowego ktory jak w moim przypadku przerosl moje najsmielsze oczekiwania.Zęby są zdrowe i przepiekne.Serdecznie polecam wszystkim!!!

Fachowość i troska o pacjenta.
PANI DR HALINA OCHUDŁO gwarancją zdrowego i pięknego uśmiechu!

Jest po prostu the best... kompetencja wyczucie delikatność spokój i opanowanie sympatyczna najlepszy stomatolog jakiego znam

Jest po prostu the best...
kompetencja
wyczucie
delikatność
spokój i opanowanie
sympatyczna
najlepszy stomatolog jakiego znam

Pani dr Halina Ochudlo jest bardzo życzliwa osoba. Pacjentów traktuje z należytą starannoscia. Pełna optymizmu i dobroci. Profesjonalistaka. Poprostu znakomita specjalistka w swoim fachu. Serdecznie polecam!