lekarz Halina Palmąka

Dermatolog

Bardzo polecam panią dor.Palmąkę ma miłe podejście do pacjeta. Jest lekarzem naprawdę z powołania jest sympatyczna bardzo szczegółowo wytłumaczy a przede wszystkim trafnie dobierze leki Dziękuję .

Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie PRZEDE WSZYSTKIM strach pacjentów przed wizytą lekarską niweluje bijącą w oczy bielą wyprasowanego, jak przed laty bywało kitla lekarskiego, cudownym uśmiechem i przemiłym stosunkiem do jakże trudnych przypadków dermatologicznych. Głęboko oddana własnej rodzinie emanuje dobrocią serca na spotykane w gabinecie „trudne i zakaźne” przypadki pacjentów. Pani dr jest naprawdę Białym Aniołem wśród rzeszy lekarzy, nieprzerwanie zainteresowana nowinkami na rynkach medycznym i farmaceutycznym, zaangażowana zawodowo na Kongresach Medycznych w Polsce i USA, umiejętnie współpracująca z lekarzami tzw. chorób współistniejących - a wszystko czyni z wielkim profesjonalizmem jako osoba niezwykle skromna i Kobieta Wielkiego Serca❤️Jednocześnie Bardzo Pani Dziękuję💐