lekarz Halina Pisarek-Sok

Dermatolog

3,7
3,7
3,6

PANI HALINA PISAREK TO DOSKONAŁY DERMATOLOG . JA MĄŻ CÓRKA KORZYSTAMY Z PRYWATNEGO GABINETU OD KILKU LAT . CÓRKA NASZA MA 6 LAT I JEST PANIĄ HALINĄ ZACHWYCONA TAK JAK I MY. PRZEZ KILKA OSTATNICH LAT LECZYLIŚMY SIE NA CHOROBY SKÓRNE WYWOLANE ALERGIĄ U PANI BARBARY O. WMAWIAŁA ŻE TAK MA BYĆ . TERAZ ŚWIAT WYGLĄGA INACZEJ DLA NAS . PANI PISAREK - BARDZO DZIĘKUJEMY A TO ŻE WIZYTA TRWA OK 20 MINUT WYNIKA RACZEJ Z DOŚWIADCZENIA PANI DOKTOR SPOJRZY I WIE CO CÓRCE DOLEGA JAKIE PRZEPISAĆ LEKI POLECAM SERDECZNIE. ...

PANI PISAREK - BARDZO DZIĘKUJEMY
POLECAM SERDECZNIE. KILKA OSÓB Z NASZEJ FIRMY TEŻ LECZY SIĘ PRYWATNIE U PANI DOKTOR DZIŚ Z NIMI ROZMAWIAŁAM CZYTAJĄC OPINIE. DLA MNIE I CAŁEJ RESZTY PANI PISAREK JEST DOSKONAŁA ŻEL BĘDZIE JAK ODEJDZIE NA EMERYTURĘ
JOANNA PSZCZYNA

Zdecydowanie polecam tego dermatologa!Bardzo kompetentna i fachowa w tym co robi.Miła i przyjemna atmosfera w gabinecie,skutki leczenia zadawalające,cóż chcieć więcej?Lekarz z powołania(szkoda,że to rzadkość w naszym kraju).POLECAM

bardzo dobry lekarz,usmiechnieta i bardzo fachowa-godna polecenia.Duze doswiadzczenie,kompetencja,nalezy do slaskiej izby lekarskiej w Katowicach

Jestem bardzo zadowolony z metod leczenia Pani Doktor.Od lat choruje na łuszczyce,leczyłem sie już u kilku dermatolodów i nic nie pomagało..To jedyny dermatolog,który mi pomógł i widać efekty leczenia.Gorąco polecam wszystkim!!!!

Polecam Pania Doktor.Pomogła mi i wyleczyla mnie z choroby,gdzie inny dermatolog był bezradny.Polecam raz jeszcze i pozdrawiam moja Pania Doktor.DZIEKUJE!!!!

nasze dziecko leczy się prywatnie u Pani Sok jak czytam te wasze bzdury to plakać się chce. No ale pewnie piszą co nie byli. Pierwszy raz z życiu jestem zadowolona z lekarza dermatologa.pozdrawiam Magdalena z Bielska Białej ps. jak mieszkaliśmy Warszawie cena wizyty u prywatnego lekarza wynosiła 180 zł i leczył tak syna że wylądował klinice dermatologicznej.

Byłam pierwszy raz,Pani Doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie,bardzo kompetentna,trafna diagnoza,skuteczne preparaty przepisane.

całkowicie popieram opinie o tej pani doktor,miła,kompetentna z dużym doświadczeniem.Pacjent

Bardzo miła,uśmiechnieta Pani Doktor,byłem 1 raz,oznaki choroby znikają.Bardzo mi się podobało.

Bardzo dobra specjalistka.Kiedys pracowała w Pszczynie.Lekarz z powołania.Polecam,wdzystkim ze schorzeniami skóry