lekarz Halina Pisarek-Sok

Dermatolog

Polecam Pania Doktor.Pomogła mi i wyleczyla mnie z choroby,gdzie inny dermatolog był bezradny.Polecam raz jeszcze i pozdrawiam moja Pania Doktor.DZIEKUJE!!!!

nikomu nir radzę, dzkoda czasu, w czasie wiayty pani doktor w zasadzie nic nie mówi, czasem zada jakies pytanie, potem daje rwceptę i na tym wizyta jest zakoczończona. Nie ma wątpliwości że zakończona bo od razu zwarca się do pielegniarki, nie zwracając już uwagi na pacjenta.

goraco polecam Pania Doktor,lecze sie od lat i nie mam zastrzezen

goraco polecam Pania Doktor,lecze sie od lat i nie mam zastrzezen

Jeśli ktoś pisze negatywne opinie o pani doktor to chyba się u niej nie leczy. Nie znam osoby która negatywnie ocenia panią pisarek.

Jeśli ktoś pisze negatywne opinie o pani doktor to chyba się u niej nie leczy.
Nie znam osoby która negatywnie ocenia panią pisarek.

Zdecydowanie polecam tego dermatologa!Bardzo kompetentna i fachowa w tym co robi.Miła i przyjemna atmosfera w gabinecie,skutki leczenia zadawalające,cóż chcieć więcej?Lekarz z powołania(szkoda,że to rzadkość w naszym kraju).POLECAM

Jestem bardzo zadowolony z metod leczenia Pani Doktor.Od lat choruje na łuszczyce,leczyłem sie już u kilku dermatolodów i nic nie pomagało..To jedyny dermatolog,który mi pomógł i widać efekty leczenia.Gorąco polecam wszystkim!!!!

Zdecydowanie nie polecam!!!!Pani doktor jest arogancka,nieuprzejma i cyniczna w stosunku do pacjenta!potraktowała mnie lekceważąco,wręcz impertynencko!!!!Wizyta po której spodziewałam się poważnego podejścia do schorzenia z którym borykam się od dłuższego czasu,okazała się porażką!!!Nie wysłuchuje pacjenta,wchodzi w zdanie i wystawia diagnozę oraz leczenie,nie poparte żadnymi badaniami!!!Miałam nadzieję że lekarz z takim stażem i doświadczeniem,podejdzie do pacjenta poważnie a okazało się że "PANI DOKTOR"to zwykły ignorant!!!pozdrawiam!!!

Ja jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam. Osoba bardzo kompetentna.

Ja jestem zadowolona. Zdecydowanie polecam. Osoba bardzo kompetentna.

nie polecam.Doktorka nawet nie wstała z swojego szanownego fotel by ocenić mój problem ze skora na plecach za leki zapłaciłam dużo a i tak nie pomogły tylko pogorszyły

Czytając komentarze dochodzę do wniosku ze pani Pisarek jest wspaniałym lekarzem na wizytach prywatnych,biedoty leczyć nie lubi.