lekarz Halina Pisarek-Sok

bardzo dobry,doświadczony lekarz,chodze od lat-goraco polecam

bardzo dobry,doświadczony lekarz,chodze od lat-goraco polecam

lekarz gobny polecenia . bogusława chybie

lekarz gobny polecenia . bogusława chybie

Wyjatkowy specjalista,ala mnie pani Pisarek to autorytet w dermatologii!

Wyjatkowy specjalista,ala mnie pani Pisarek to autorytet w dermatologii!

nasze dziecko leczy się prywatnie u Pani Sok jak czytam te wasze bzdury to plakać się chce. No ale pewnie piszą co nie byli. Pierwszy raz z życiu jestem zadowolona z lekarza dermatologa.pozdrawiam Magdalena z Bielska Białej ps. jak mieszkaliśmy Warszawie cena wizyty u prywatnego lekarza wynosiła 180 zł i leczył tak syna że wylądował klinice dermatologicznej.

ludzie ale bzdury piszecie Pani Halina to dla Pszczyny i Bielska numer jeden. z tego co wiem leczą sie u niej ludzie z calej Polski Pani Sok to dla mnie wzór lekarza z powołaniem

ludzie ale bzdury piszecie
Pani Sok to dla mnie wzór lekarza z powołaniem

SUPER SPECJALISTKA,BARDZO POLECAM,BUDZACA ZAUFANIE-CAKOWICIE WYLECZYA MNIE Z CHOROBY,GDZIE INNY DERMATOLOG TWIERDZIL,ZE NIC NIE DA SIE ZROBIC....POLECAM CALEMU BIELSKU

PANI HALINA PISAREK TO DOSKONAŁY DERMATOLOG . JA MĄŻ CÓRKA KORZYSTAMY Z PRYWATNEGO GABINETU OD KILKU LAT . CÓRKA NASZA MA 6 LAT I JEST PANIĄ HALINĄ ZACHWYCONA TAK JAK I MY. PRZEZ KILKA OSTATNICH LAT LECZYLIŚMY SIE NA CHOROBY SKÓRNE WYWOLANE ALERGIĄ U PANI BARBARY O. WMAWIAŁA ŻE TAK MA BYĆ . TERAZ ŚWIAT WYGLĄGA INACZEJ DLA NAS . PANI PISAREK - BARDZO DZIĘKUJEMY A TO ŻE WIZYTA TRWA OK 20 MINUT WYNIKA RACZEJ Z DOŚWIADCZENIA PANI DOKTOR SPOJRZY I WIE CO CÓRCE DOLEGA JAKIE PRZEPISAĆ LEKI POLECAM SERDECZNIE. ...

PANI PISAREK - BARDZO DZIĘKUJEMY
POLECAM SERDECZNIE. KILKA OSÓB Z NASZEJ FIRMY TEŻ LECZY SIĘ PRYWATNIE U PANI DOKTOR DZIŚ Z NIMI ROZMAWIAŁAM CZYTAJĄC OPINIE. DLA MNIE I CAŁEJ RESZTY PANI PISAREK JEST DOSKONAŁA ŻEL BĘDZIE JAK ODEJDZIE NA EMERYTURĘ
JOANNA PSZCZYNA

Doskonały prawdziwy lekarz. do Pani Doktor trafiłam z Katowic (tam mieszkam). Pani Doktor ma doskonałą opinię na Akademii Medycznej Gorąco polecam Panią Doktor z Czechowic Dziedzic

Nie polecam absolutnie tego lekarza!!! Moja skóra na twarzy wygląda o wiele gorzej niż przed pójściem do tej pani:/ z całym szacunkiem do pani doktor ale chyba lekarz powinien bardziej być otwarty dla pacjentów aha i przepisane leki dawno z apteki są już wycofane:/

Zdecydowanie nie polecam!!! Pani doktor wypisuje leki praktycznie bez przeprowadzenia wywiadu z pacjentem, po pobieżnych oględzinach chorych miejsc. Wizyta w gabinecie publicznym trwa niecałe 5 min.