lekarz Halina Proll

Pani doktor cudowna kobieta bardzo empatyczna i ciepła osoba, profesjonalna i konkretna. Polecam z całego serca i dziękuję za pomoc.

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Rzeczowo wszystko wytłumaczyła, zwróciła uwagę na problem którym bym bagatelizowany przez innych lekarzy. Polecam z całego serca.

Uważam, że pani jest świetnym lekarzem. Poszłam pierwszy raz w życiu do ginekologa jako młoda osoba i zostałam potraktowana bardzo dobrze. Pani zna sie na rzeczy, odpowie na każde pytanie, nie ocenia i wszystko wyjaśni.

Trafiłam do dr Proll po opiniach z sieci. Okazały się bardzo zasłużone. Wcześniej błąkałam się po ginekologach i właściwie straciłam nadzieję na pomoc. Pani dr podeszła kompleksowo do moich problemów. Zleciła szereg badań i dała nadzieję, na zdrowie i ciążę, gdzie wcześniej każdy mówił, że nie ma szans. Mam dziś piękną, zdrową córeczkę, a ciąża przebiegła bez żadnego problemu. Na wizytach nie czułam się zbywana, wszystko wyjaśniała, uspokajała. Zdecydowanie najlepszy ginekolog, z jakim miałam do czynienia. Żałuję, że poprzednie ciąże nie trafiłam na kogoś takiego.

Bardzo polecam Panią Doktor Halinę Proll .Super lekarz z zaangażowaniem, świetnym podejściem do pacjentki . Byłam u niej dwa razy i z całego serca polecam. Wyleczyła mnie bardzo szybko i obyło się bez szpitala 😀

Pani Doktor to lekarz jeden na milion. Rzadko spotyka się tak zaangażowaną osobę. Takiej dokładności, empatii i wiedzy nie spotyka się na co dzień. Pani dr daje naprawdę wyczerpujące wyjaśnienia leczenia i badań. Skrupulatnie przeprowadza wywiad. Czuć, że w pełni się angażuje. Podejście bardzo indywidualne. Czułam spokój podczas wizyty. Cieszę się, że miałam tyle szczęścia i trafiłam na leczenie właśnie pod opiekę pani doktor. Dr. Halina Proll to lekarz gony polecenia.Mam do Niej 100% zaufania.

Pani Doktor widać, że zna się na tym co robi, wytłumaczyła cały proces leczenia. Tylko nie chce słuchać, nie pozwoliła mi dojść do słowa, tylko wiedziała lepiej. Nie była chętna znaleźć przyczyny dolegliwości, zlecić badania, od razu chciała przepisać tabletki antykoncepcyjne.

Pani Doktor to Złota Kobieta. Od razu po wywiadzie wykonała odpowiednie badanie i zaczęła leczenie. Zanim przyszły wyniki Pani Doktor wiedziała co mi dolega. Zaimponowała ogromną wiedzą i podejściem do Pacjenta. W takiej atmosferze nie miałam problemu z wyjaśnieniem mojego problemu, jak to u niektórych Lekarzy bywało. Wizyta przebiegała bezstresowo i w przyjaznych warunkach. Bardzo polubiłam Panią Doktor. Polecam 😊

Pani Doktor bardzo uprzejma i wyrozumiała, cierpliwie tłumaczy całą procedurę leczenia. Do pacjentki podchodzi seredcznie, kieruje kompleksowo na całą potrzebną diagnostykę. Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie

Jestem bardzo zadowolona i polecam serdecznie

Skarżąc sie na ogromny ból przy stosunku pani doktor uśmiechneła sie i powiedziała, że to pewnie przez krótką gre wstępną i zaleciła lubrykant. Jak sie okazało po zmianie lekarza, była to wulwodynia. Stanowczo odradzam. W dodatku ilość pacjentów jest tak ogromna, że po wpisaniu sie na konkretną godzine, trzeba jeszcze odczekać na korytarzu conajmniej godzine więcej.