lekarz Halina Roczeń-Fortuna

Alergolog

Nie polecam tej pani doktor, zgłosiłem się z bólem zatok i brakiem wechu. Stwierdziła że mam stan zapalny, po chwili wyszła bez słowa, wraca i twierdzi że wezwała karetkę i zabiorą mnie na testy COVID 19. Zadałem pytanie, co jak bym odmówił, znowu wyskoczyła i zgłosiła że odmawiam transportu. A ja tylko zadałem pytanie, lekarz robi wszystko za naszymi plecami. Ja wyszedłem z recepta i wnioskiem do sanepidu. Oczywiście sprawy tak nie zostawię i sprawę zgłoszę wyżej. Radze omijać tego lekarza.

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

Doskonały lekarz. Zdiagnozował i wytłumaczył przyczyny moich dolegliwości.

Polecam, chodziłam do innego lekarza alergolog, gdzie dosyć że wyniki były błędne to jeszcze potrafiła mnie skrytykować i obrażać. Doktor Fortuna zrobiła mi testy w ciągu paru dni a "tamta doktor" w ciągu roku "połowe". W tej chwili wiem co mi jest i cieszę się że wiem z czym walcze.

Jestem w szoku. Kłamliwe opinie. Leczę się u Pani doktor od 14 lat. Mnóstwo wizyt, to mało powiedziane. Wiele kłopotów zdrowotnych z mojej strony - ze wszystkim umiała sobie poradzić, inni wysyłali mnie tylko do szpitala. Pani doktor jest niesamowita. Uprzejma, zawsze pomocna. A od 6 lat leczę również swoje dzieci. Uwielbiają do niej chodzić. Opinie poprzednie są raniące i niesprawiedliwe. Gorąco polecam doktor.

Jestem w szoku. Kłamliwe opinie.
Opinie poprzednie są raniące i niesprawiedliwe.
Gorąco polecam doktor.

JEST SYMPATYCZNYM LEKARZEM,MÓJ SYN JĄ LUBI .POLECIŁAM JĄ WIELU PACJENTOM I NIE NARZEKAJĄ .PO ZA JEDNĄ OSOBĄ KTÓRA STWIERDZIŁA ,ŻE JEST NIESYMPATYCZNA,ALE JA JAKO PACJENT UWAŻAM ŻE JEST KOMPETENTNA.MÓJ SYN BYŁ BARDZO CHORY CHOROWAŁ NA OKRĄGŁO ;A NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST ZDROWYM CHŁOPCEM .BYŁ ODCZULANY I BRAŁ LEKARSTWA .DZIŚ NIE ODCZULA SIĘ I NIE BIERZE LEKARSTW ,JEDYNIE PRZYCHODZI NA KONTROLE .

Faktycznie wysokie kwalifikacje i znajomość tematu, natomiast obsługa pacjenta uzależniona od humoru.