Halina Ściesińska

Psychiatra dziecięcy

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzięczna.Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.

Ona jest bardzo dobrym psychiatrą! Dla dzieci jak i młodzieży

Ona jest bardzo dobrym psychiatrą! Dla dzieci jak i młodzieży

Bardzo cenie sobie opinię pani doktor i cieszę się, że mogę leczyć u pani doktor swoje dziecko. Pani doktor pomogła mojej córce, za co jestem wdzieczna. Laura

POLECAM Panią doktor, leczy mojego syna od 2007 roku , pomaga rozwiązać wszystkie problemy , indywidualnie poświęca swój czas nawet państwowo . Bardzo miła kobieta , sympatyczna , kompetentna .

kompetentnie, kompleksowo, ja postwilbym 10 ma 10 w kazdym punkcie.

kompetentnie, kompleksowo, ja postwilbym 10 ma 10 w kazdym punkcie.

Cudowna pani doktor ,świetne podejście do pacjęta.

Cudowna pani doktor ,świetne podejście do pacjęta.

Miła pani doktor, uprzejma, bardzo wspierająca pacjenta. Podchodząca do problemu bardzo poważnie rozpatrująca przyczyny dolegliwości, umiejąca wysłuchać itp. Jestem bardzo zadowolona :)

Miła pani doktor, uprzejma, bardzo wspierająca pacjenta.

Doktor Ściesińska jest świetnym lekarzem i ma wspaniałe podejście do dzieci. Widać, że Jej naprawdę zależy na zdrowiu pacjentów. Szczerze polecam!