lekarz Halina Sleiman

Nigdy więcej!!!! Straszny pediatra - powinna zająć się weterynarią a nie małymi bobasami. Niemiła i nieuprzejma. Dzieci ja denerwują i nigdy nie widziałam Pani Sleiman uśmiechniętej. Mój syn jej się boi. Nie tłumaczy dlaczego przepisuje taki a nie inny lek. Nie polecam!!!!!!

SUPER PEDIATRA ZNAMY PANIĄ SLEIMAN ODLAT CHODZIMY CAŁĄ RODZINĄ NIGDY NIE ODMAWIA UDZIELI INFORMACJI NAWET PRZEZ TELEFON.POLECAM. RODZINA B.

RODZINA B.

Bardzo dobry pediatra (oprócz tego ma specjalizacje internistyczną),kompetetna, nie podaje od razu antybiotyku- w razie czego wypisuje receptę i proponuje leczenie dorażne. Przyjmuje codziennie- duży pozytyw.Polecam ja dzieciom i dorosłym.

Przyjmuje codziennie- duży pozytyw.Polecam ja dzieciom i dorosłym.

Nie polecam, Pani doktor zachowywała się, jakby robiła łaskę, że nas przyjęła, z fochem na twarzy, bardzo niemiło. Mimo, że należy nam się darmowe leczenia na kartę europejską, jej się to widać nie spodobało? Nie wiem czy w taki sposób traktuje wszystkich pacjentów, ja już nigdy się do niej z dzieckiem nie wybiorę. Do tego przepisuje antybiotyk bez żadnej potrzeby- jak większość lekarzy niestety. Oczywiści nie wykupiłam leku, a dziecko zaraz było zdrowe, zostały tylko niemiłe wspomnienia

BARDZO DOBRA PEDIATRA FACHOWO PODCHODZI DO PACJENTA WSZYSTKO SPOKOJNIE WYTLUMACZY NIE ROBINIKOMU PROBLEMOW JESLI CHODZI O POMOC PEDIATRYCZNA TYM MALYM JAK I DOROSLYM MOZNA ZAWSZE PODEJSC JAK I ZADZWONIC ( NIE PODAJE NR.TEL GDYZ OBOWIAZUJE OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ORAZ NIE JESTEM UPOWAZNIONY )