dr Halina Śliwka

Wspaniała Pani stomatolog. Zakładałam w Jej gabinecie aparat ortodontyczny samoligaturujący. Moje bogate doświadczenie ze stomatologami pozwala śmiało napisać, iż Pani Halina to JEDYNY osobiście znany mi lekarz, dla którego ważniejsze jest zdrowie i dobro Pacjenta niż zdzieranie na siłę pieniędzy. Z całego serca dziękuję i jestem dozgonnie wdzięczna za okazaną troskę i pomoc! Sympatyczna, pogodna, profesjonalna i pewna tego, czym się zajmuje. Pozdrawiam wszystkich obecnych oraz przyszłych Pacjentów, Panią Doktor i gorąco polecam Przyjazną Stomatologię!

Dokładna dentystka-ortodontka,spędziła dużo czasu nad moimi zębami a cenowo jest chyba najtańsza w okolicy.Polecam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Mysłowice"?

ulica Marcina Kasprzaka 60/40
41-303 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Nr 1 im. św. Karola Boromeusza
ulica Mikołowska 1
41-400 Mysłowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Czwórka" Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 19
Multimed