lekarz Halina Stankowska

Super Pani Doktor wcześniej poroniłam dwa razy a pod jej opieką urodziłam zdrowe cudowne dziecko. Opieka idealna, kontakt również telefoniczny świetny. Z każdym najmniejszym problemem można było się do niej udać a do tego dowcipna. Polecam każdemu kto szuka fachowej opieki ponieważ Jej doświadczenie jest poparte wieloma latami pracy oraz dyplomami jakie posiada.

Bardzo miła i uprzejma. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i czułam się zaopiekowana. Poza tym wyleczyła mniei "naprawiła" błąd poprzedniego lekarza, przez którego leżałam w szpitalu. Jestem bardzo zadowolna i każdemu mogę polecic.

Bardzo nieuprzejma i niekompetetna pani. Stanowczo odradzam jakikolwiek kontakt ! Nie mam pojęcia jak taki lekarz może funkcjonować w XXI wieku.

Bardzo Dobra Lekarka.Prowadzila Moje Dwie Ciaze.Jestem Bardzo zadowolona. Polecam Pania Doktor!!!

Nigdy wczesniej nie trafilam na kogos takiego, bo okreslenie lekarz to w jej przypadku zupelna pomylka. Badanie bardzo bolesne i nic sie nie dowiedzialam. Bardzo nieprzyjemna i wulgarna. Traktuje pacjetke jak rzecz. Namawiala mnie tylko na usg preywatnie w gabinecie u siebie. Tam zreszta tez nic nie widziala i kazala mi przyjsc na szpital gdzie inni lekarze dopiero mnie zobaczyli i powiedzieli jej co mi jest. Nikomu nie zycze takichg przejsc i nie polecam jej nikomu !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wizyta trwała 3 min badanie zrobione na odczep się "szybko bo mi się śpieszy " na wstępie mi wykrzyczała prosto w twarz NIE POLECAM

Miła,profesjonalna,życzliwa,bardzo dobry operator,udziela informacji fachowo,wyczerpujaco, budzi zaufanie.

Polecam Panią Doktor. Trochę surowa ale bardzo kompetentna i życzliwa.

Polecam Panią Doktor. Trochę surowa ale bardzo kompetentna i życzliwa.

jest ok prowadziła moja ciaze była przy porodzie wedle zyczenia szkoda tylko ze nie jest juz ordynatorem planuje druga ciaze i nie wiem gdzie sie udac skoro nie ma jej juz na szpitalu to znaczy ze nie urodze przy niej drugiej dzidzi

Nie Nie Nie!!! Wizyta w gabinecie gdzie przyjmuje skonczyła sie tym ze po babaniu które było bardzo boleśnie wykonane czułam się bardzo zle. Stwierdziła u mnie zapalenie lecz nieprzepisała mi żadmego leku