3,7

Wykonywane badania:
- USG ginekologiczne, sutków
- USG ciąży
- badania HPV
- cytologia

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- USG ginekologiczne, sutków
- USG ciąży
- badania HPV
- cytologia

Znajomość języków obcych:
- angielski

Nagrody i wyróżnienia:
- Twój Styl - Lekarz przyjacielem kobiety 2007
- Laureat konkursu ESCULAP w latach 2003 - 2011

Polecam wszystkim panią doktor! szczególnie młodym momusiom. Ja pytałam o milion rzeczy, pierwsze dziecko, stres i w ogóle ale pani Strzyszcz zawsze wiedziała co i jak powiedzieć. Jak jeszcze kiedyś będę w ciąży to napewno pani doktor będzie prowadziła

Cudowny lekarz, prawdziwy z powołania. Nie byłam u pani Doktor na standardowych badaniach tylko już w poważnym problemem i bardzo sie ciesze ze trafilam akurat do tego gabinetu! Polecam wszystkim

Pani doktor to naprawde dobry specjalista. Niestety niewielu takich teraz... z moim problemem byłam u dwóch różnych lekarzy i dopiero jak koleżanka poleciła mi panią doktor wszystko poszło w dobrą stronę. wychodząc z gabinetu wiedziałam dokładnie co mi jest i jak będzie wyglądało lecznie. Serdecznie polecam!

Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Nie miałam nigdy bardzo poważnych problemów zdrowotnych, chodziłam do pani doktor tylko na wizyty kontrolne albo poddstawowe badania. Ale i tak sie stresuje przed kazda wizyta. Pani doktor umie zawsze uspokoic, wysluchac. serdecznie polecam ! Przemiła osoba i dobry lekarz

Chodziłam do różnych lekarzy ginekologów i po jednej lub kilku wizytach ich zmieniałam. Do dr Strzyszcz chodzę od kilku lat. Nie jest prawdą, że nie robi badań USG. Ja raz do roku mam robioną cytologię, USG oraz USG piersi. Z panią dr trzeba umieć rozmawiać a wtedy wszystko jest ok. Miałam też zabieg na oddziale szpitalnym. Opieka bardzo dobra. Wiem od innych pacjentek, że jeżeli są czasami strofowane, to dla ich dobra, bo albo za długo nie były u lekarza albo za mało dbają o swoje zdrowie. Poleciłam panią dr mojej rodzinie i kilku koleżankom. Te. Żadna z tych. które tam trafiły, nie zrezygnowała z dalszych wizyt. Co z tego, że czasami ma humory jeżeli jest dobrym lekarzem. Jeżeli byłaby taka zła jak wynika z opinii niektórych pacjentek to nie miałaby takich kolejek przed gabinetem i nie byłoby do niej tak odległych terminów.

Z całego serca polecam dr nauk med. Halinę Strzyszcz. Swoją pracę traktuje nadzwyczaj poważnie i skrupulatnie. Poświęca sporo uwagi przy każdym badaniu. Potrafi rzeczowo wyjaśnić wiele różnych zagadnień i dość specyficznie ale skutecznie "otwiera oczy" swoim pacjentkom. Podczas każdej wizyty jestem zadowolona zarówno z badania jak i kontaktu z lekarzem. Myślę, że część niezadowolonych pacjentek poprostu oczekuje "głaskania po głowie", pochwał i podlizywania a nie konkretów. Poza tym niektóre panie mylą arogancję ze stanowczością a na głupotę leczą inni lekarze a nie dr Halina Strzyszcz!

z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Strzyszcz bardzo konkretne i rzeczowe podejście do pacjęta ,a chyba chodzi o to aby lekarz był konkretny i podchodził do pacjętki indywidulanie i z powołaniem.Pragnę zaznaczyć ze moja ciąża nie należała do łatwych ciąż. naprawdę polecam :-) .zawsze będę wdzięczna DR Strzyszcz za opiekę i fachowe podejście.

Zawsze chodziłam na wizyty do ginekologa prywatnie,po ostatniej wizycie nie byłam zadowolona i postanowiłam zapisać się właśnie do pani doktor normalnie na fundusz zdrowia. Jestem mile zaskoczona, ponieważ otrzymałam wiele fachowych informacji, obrazowo wytłumaczonych, czyli dla pacjenta zrozumiałych.

U ginekologa byłam pierwszy raz. Mimo licznych ostrzeżeń przed humorami Pani Strzyszcz postanowiłam się do owej zapisać. Jakie było moje zdziwienie gdy od progu powitała mnie uśmiechnięta, sympatyczna kobieta, wytłumaczyła mi wszystko, odpowiedziała mi na nurtujące mnie pytania. Cała wizyta przebiegła bardzo miło. Naprawde ale to naprawde kolejny raz pójde tam z miłą checia :))

Leczę się u tej Pani od 2 lat , a teraz prowadzi moją ciąże. Nie mogę się doczekać każdej z kolejnych . Polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Leszno"?

Leszno

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1

Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44

Ewa Kujawska

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4