dr n. med. Halina Strzyszcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

3,7

Wykonywane badania:
- USG ginekologiczne, sutków
- USG ciąży
- badania HPV
- cytologia

Znajomość języków obcych:
- angielski

Wykonywane badania:
- USG ginekologiczne, sutków
- USG ciąży
- badania HPV
- cytologia

Znajomość języków obcych:
- angielski

Nagrody i wyróżnienia:
- Twój Styl - Lekarz przyjacielem kobiety 2007
- Laureat konkursu ESCULAP w latach 2003 - 2011

Jestem niepełnoletnia a zapisałam sie do pani Strzyczsz. Kazano mi wziąć książeczkę ubezpieczeniową, ale skoro nie mam 18 lat to jej nie posiadam, W takim razie zabrać mamy czy jak? I jescze, czy mogę iść sama? Jestem zapisana na publiczna wizyte, nie prywatna, wiec płacić nie musze?

Jeżeli szukacie lekarza, który jest kompetentny i zna się na rzeczy to polecam Wam Panią dr Strzyszcz. Wreszcie otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Fakt- bez głaskania po głowie, ale po to raczej do ginekologa się nie chodzi.

Świetny lekarz. Może i ma "humorki" ale jest naprawdę kompetentna i mądra.

Świetny lekarz. Może i ma "humorki" ale jest naprawdę kompetentna i mądra.

Jest dobrym lekarzem, ale niestety jest bardzo humorzasta. Cenię ją jako fachowca, do tej pory byłam zadowolona z leczenia, ale swoim zachowaniem wiele traci. Niepotrzebnie stresuje pacjentki, traktuje je zbyt przedmiotowo i za to duży minus. Pacjentki, które mają problemy ze zdrowiem, nie powinny być narażane na dodatkowy stres, jaki często funduje Pani doktor.

jak dla mnie jedynym poważnym minusem są ceny wszelkich badań, na każdej wizycie trzeba za wszystko płacić. poza tym bez zastrzeżeń.

Dobry specjalista-jestem zadowolona, ale jest dość humorzasta.

Dobry specjalista-jestem zadowolona, ale jest dość humorzasta.

To najlepszy lekarz na świecie! Naprawdę polecam!!!!!!!

To najlepszy lekarz na świecie! Naprawdę polecam!!!!!!!

Pani doktor prowadziła moją 3 ciążę i pod koniec stwierzdziła,że zaprasza po porodzie bo bedzie trzeba o jakiejś antykoncepcji pomyśleć-więc uważam że nie jest pro rodzinna.Bardzo się zdziwiła,że chce mieć więcej dzieci!I tak jak ktoś wcześniej zauważył na innych patrzy z góry-niestety.

nie polecam... ja jako pacjetka musialam placic za badania laboratoryjne,z kolei moja znajoma nie musiala... pytanie:dlaczego?? bo jestem a raczej bylam 18lenia dziewczyna w ciazy??

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Leszno"?

Leszno

Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej FIDES
Jana III Sobieskiego 1

Marek Grabarczyk

Szymanowskiego 44

Ewa Kujawska

Onkologiczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ONKO-MED"
Królowej Jadwigi 4