dr Halina Szotkowska

Internista, Pulmonolog

Szczerze odradzam rejestrację do tej lekarki. Jeszcze nigdy w życiu żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób. Nie rozumiem czemu dalej trzyma się ją tam jako lekarza bo pacjenci wyrabiają sobie przez to złą opinię o całej przychodni. Jest nieprzyjemna, chamska, niekompetentna. Pacjentów traktuje jak zło konieczne. Zero informacji, moje pytania kończyły się tekstem z jej strony :"ja już z panią skończyłam, proszę wyjść" i powtarzała to na okrągło.

To ,, BETON " nie lekarz, w poradni takiej w jakiej ta kobieta pracuje uprzejmość i podejście do pacjenta powinno być priorytetem dla lekarza. Przecież nie chodzą tam ludzie zdrowi, tylko szukający pomocy, którym czasami świat się wali a dla tej Pani pacjent się nie liczy, tylko limity. Brak uśmiechu na twarzy, nieuprzejmość, wręcz ordynarność. Byłam tylko na chwilę u tej Pani w gabinecie spytać czy mnie przyjmie poza rejestracją - płyn w opłucnej ( terminy były na maj 2013 i miłe Panie z rejestracji kazały nie czekać tylko poprosić lekarza o zgodę ), kazała przyjeżdżać codziennie i pytać czy ktoś mnie przyjmie bo ona ma ponad limit pacjentów ( poczekalnia - czekała 1 osoba ). Na moją błagalną prośbę, że w poczekalni jest pusto, wręcz odkrzyknęła, że nie zamierza mi się tłumaczyć z nad limitów. Ja tylko szukałam pomocy i porady... Dramat...
Dodam, że przyjęła mnie inna lekarka z tej placówki, z uśmiechem, ciepło wyjaśniła co mam robić i kazała przyjść w marcu poza kolejką...

Nie polecam wizyt u tej lekarki!!! Jest gburowata, chamska i traktuje pacjentów jako zło konieczne.

dzisiaj potraktowała mnie jak wyłudzacza recept, to bardzo przykre. zero ludzkiej życzliwości. boi się wyłącznie o swój stołek. należy trzymać się od takich lekarzy z daleka

No cóż, chciałabym poprawić dotychczasowy wizerunek Pani dr Szotkowskiej, lecz nie mam do tego podstaw. Po dwóch wizytach jestem w punkcie wyjscia, minimum wyjaśnień, pytania ją drażnią, w czasie wizyty czulam się w gabinecie intruzem. Nie wykazuje szczególnego zainteresowania pacjentem (czas na dokładne mycie kubeczka i szykowania sobie napoju, dłuższa rozmowa/odpowiedz/ telefoniczna -prywatna. Następnie krytyka systemu sluzby zdrowia i koszyka świadczeń z odesłaniem mnie do NFZ, gdzie mam się dowiedzieć do jakich badań mam prawo i kto moze mnie kierowac. Spróbuję udać się do innego lekarza w tej poradni.

Zdecydowanie omijać. W ciągu dwuletniej choroby mojej mamy, jest najgorszym lekarzem, na jakiego trafiłam. Odpychająca, ordynarna, prawie wyrzuciła nas z gabinetu. Nie odpowiada na żadne pytania. Zupełny brak kompetencji. W czasie wizyty zajmowała się przeglądaniem zdjęć kościołów w komputerze.

W 100% zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pani doktor jest dla pacjenta niemiła, nie można uzyskać od niej kompetentnych informacji. Pacjentów traktuje przedmiotowo. Osobiście spotkałam się z jej arogancją i bezczelnością. Stanowczo nie polecam wizyty u tej pani.

Od Pani Doktor przede wszytkim nie mozna uzyskać żadnych wyjaśnień względem choroby. Przy zadanym przeze mnie pytaniu czy nastąpił i jak wygląda rozwój choroby u taty prawie mnie wyrzuciła z gabinetu- oburzona, że śmiem zadać pytanie. Przy znacznym zaawansowaniu raka płuc stwierdziła, że ,,odrobinę zaszła progresja"... Tata rozebrany i osłuchiwany był w przeciągu, gdyż musiała w tym czasie porozmawiać z koleżanką przy otwartych drzwiach, totalnie nie przejmując się pacjentem. Poza tym jest oschła, niemiła. Oceniam jej kontakt z pacjentem na zerowy. Stanowczo nie polecam.