lekarz Halina Wicherat-Waśko

Pediatra

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawsze trafna diagnoza i leczenie, wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie.Wielki żal iż Pani Doktor opuściła Giżycko- w chwili obecnej brak jest kompetentnego pediatry jakim była Pani doktor. Wielki szacun.

Wielki szacun.

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Pomogła mojemu 2-tygodniowemu synkowi, dokładnie go zbadała i obejrzała. Postawiła trafną diagnozę. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości, uspokoiła i odpowiedziała na pytania. Starszy synek dostał lizaka i miłe słowo. Przyjechała szybko i była dobrze przygotowana. Uważam ją za bardzo dobrego fachowca.

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawze trafna diagnoza i leczenie wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Polecam!

Wspaniały lekarz. Pani doktor bardzo nam pomogła. Niestety słyszałam, że przeprowadziła się do innej miejscowości. Szkoda

badzo miła pani doktor. Wypytała o historię choroby i poświęciła uwagę starszemu dziecku mimo że przyszła z wizytą do młodszego. polecam

Wciąż poszukujesz "Pediatra Giżycko"?

ulica Jagiełły 14/30
11-500 Giżycko

GABINET PEDIATRYCZNO -KARDIOLOGICZNY "ECHO"
10-305 OLSZTYN ul.Zientary -Malewskiej 21 woj .warmińsko-mazurskie
10-504 Olsztyn