lekarz Halina Wicherat-Waśko

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawsze trafna diagnoza i leczenie, wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie.Wielki żal iż Pani Doktor opuściła Giżycko- w chwili obecnej brak jest kompetentnego pediatry jakim była Pani doktor. Wielki szacun.

Wielki szacun.

Wspaniały lekarz. Pani doktor bardzo nam pomogła. Niestety słyszałam, że przeprowadziła się do innej miejscowości. Szkoda

Bardzo miła, uprzejma i kompetentna Pani doktor. Zawze trafna diagnoza i leczenie wszystko fachowo wyjaśni, odpowie na każde pytanie. Polecam!

Pani Doktor bardzo miła i rzeczowa. Pomogła mojemu 2-tygodniowemu synkowi, dokładnie go zbadała i obejrzała. Postawiła trafną diagnozę. Wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości, uspokoiła i odpowiedziała na pytania. Starszy synek dostał lizaka i miłe słowo. Przyjechała szybko i była dobrze przygotowana. Uważam ją za bardzo dobrego fachowca.

badzo miła pani doktor. Wypytała o historię choroby i poświęciła uwagę starszemu dziecku mimo że przyszła z wizytą do młodszego. polecam