Najlepsza pani doktor dla dzieci jaką znam,nie ma lepszej. Moja mama leczyła mnie u pani doktor jak byłam dzieckiem, a teraz ja chodzę z moimi dziećmi.Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą oddać chore dziecko w bardzo dobre ręce.

Najlepsza pani doktor dla dzieci jaką znam,nie ma lepszej.
Moja mama leczyła mnie u pani doktor jak byłam dzieckiem,
a teraz ja chodzę z moimi dziećmi.Polecam wszystkim rodzicom,
którzy chcą oddać chore dziecko w bardzo dobre ręce.

Wspaniały lekarz. Pani doktor nie chciała przyjąć ode mnie pieniędzy za wizytę kontrolną. Trafnie postawiona diagnoza i odpowiednio dobrane leki. Moja córka ma już 15 lat i nadal leczymy się u pani Wiek.

Pani Doktor to bardzo miła i sympatyczna osoba! Widać, że to lekarz z prawdziwego powołania. Doradza, zbiera szereg informacji zanim przepisze leki. Jak dla mnie świetny specjalista!Polecam innym Rodzicom.

Najlepszy specjalista. Moja córeczka chorowała często i każda choroba to pobyt w szpitalu. Pani doktor na ta samą dolegliwość tak skomponowała leki, że obywało się bez szpitala. Polecam wszystkim. Na marginesie mówiąc leczyła mojego męża, jego rodzeństwo, wiele dzieci zawdzięcza jej zdrowie, a nawet życie.

Wspaniała Pani doktor. Po wizycie u Niej choroba dziecka przestaje być straszna dla rodzica>

Bardzo dobry pediatra. Zawsze stawia trafną diagnozę. Polecam.

Bardzo dobry pediatra. Zawsze stawia trafną diagnozę. Polecam.

Pani doktor jest bardzo dobra, przyprowadzałem do niej dzieci od małego i nigdy się nie zawiodłem.

jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mi już wiele razy.

jest bardzo dobrym lekarzem pomogła mi już wiele razy.