lekarz Halina Winnicka

1,8
1,5

powinno się tej Pani zakazać wykonywania zawodu - więcej szkodzi niż pomaga: i jest okropnie niemiła - może jest "czyjąś krewną" NIE WIE ŻE NIE TRZEBA SKIEROWANIA DO PSYCHIATRY NIE WIE JAK PRAWIDLOWO WYPISAĆ RECEPTY KOMPROMITACJA DLA PRZYCHODNI

powinno się tej Pani zakazać wykonywania zawodu - więcej szkodzi niż pomaga:

i jest okropnie niemiła - może jest "czyjąś krewną"

NIE WIE ŻE NIE TRZEBA SKIEROWANIA DO PSYCHIATRY

NIE WIE JAK PRAWIDLOWO WYPISAĆ RECEPTY

KOMPROMITACJA DLA PRZYCHODNI

ta pani nie nadaje sie juz do pracy. jest po prostu zbyt wiekowa. jest zgryzliwa, zeby nie powiedziec paskudnie wredna. pozwala sobie na nieprofesjonalne uwagi dotyczace na przyklad wygladu pacjenta, z czystej zlosliwosci. leczy tak samo jak sie zachowuje, czyli slabo. z prostej, zimowej infekcji zafundowala mi chorobe trwajaca dwa miesiace, ktore spedzilam w lozku a zakonczylam wizyta w prywatnym gabinecie. omijajcie z daleka.

ta pani nie nadaje sie juz do pracy.
jest po prostu zbyt wiekowa.
jest zgryzliwa, zeby nie powiedziec paskudnie wredna.
leczy tak samo jak sie zachowuje, czyli slabo.
omijajcie z daleka.

Niemiła, jeśli nie wredna starucha, nie wierząc że jestem ubezpieczona odstawiła karteczkę z receptami i wypisała mi oklepane leki,stwierdziła że nie mam powiększonych migdałków choć ewidentnie są spuchnięte, na ostry ból ucha i gardła przepisała tantum verde, theraflu i rutinoscorbin...na odpowiedz czy dlatego że nie przyniosłam je nipu mojego i firmy, chociaż nie muszę, czy by mi na recepte wypisała leki, odpowiedziała, te leki nie są na receptę...kobieta już dawno powinna iść na emeryturę anie tracić czas i zdrowie pacjentów...

emerytka dorabiająca, z humorami-huśtawką nastrojów, niezdecydowana - ma trudnosci z postawieniem diagnozy.