Halina Ziarkowska-Borkowska

Rehabilitant

Byłem pacjentem Pani doktor Ziarkowskiej-Borkowskiej i polecam ją każdej osobie potrzebującej porady i leczenia lekarza rehabilitacji. W moim przypadku Pani doktor okazała sie osobą wyjątkowo kompetentna gdyż zauważyła na podstawie przyniesionych przeze mnie wyników badań przyczyny moich problemów na które wcześniej nie zwrócono uwagi. Przepisane zabiegi bardzo mi pomogły.

Pani doktor jest bardzo kompetentna, życzliwa i niezwykle sympatyczna. Z czystym sumieniem polecę ją znajomym.

Lekarz rehabilitacji ogólnej, Mama zgłosiła się z problemem z kolanami na potwierdzenie zabiegów rehabilitacji, które wcześniej przepisał inny lekarz, ponieważ moja mama zgłosiła się z wynikami badań placówki prywatnej Lekarz nakrzyczała na mamę, zaczęła ją posądzać o wyłudzanie zabiegów rehabilitacji zarzucając jej , że zgłasza się tutaj a wcześniej zapewne korzystała gdzie indziej i NFZ do tego dojdzie!!! Powiedziała, że nie mam mowy , aby przepisać jej zalecane zabiegi i z 3 zredukowała je do 1. Zbadała tylko czy mama może zgiąć nogi, nie zleciła żadnych dodatkowych badań, nie spojrzała na mamy prześwietlenie, nie odniosła się do zastrzyków zapisanych przez poprzedniego lekarza, stwierdziła, że nic ją to nie interesuje!!!. Mama na wizytę czekała prawie 3 mc, a została potraktowana jak śmieć przez p. Lekarz Ziarkowską-Borkowską. Odradzam każdemu wizytę u tej osoby, którą trudno nazwać Lekarzem. To wstyd, że takie osoby nadal są zatrudniane w dzisiejszych czasach.