lekarz Hanna Bartosz

1,3

Lekarka jest osobą niekompetentną,niechętnie udziela informacji, nie słucha pacjenta, odsyła do innych lekarzy, najlepiej prywatnie, nie potrafi udzielić ( albo nie chce) pomocy doraźnej. Jeszcze nie spotkałam tak niemiłej lekarki.Nie polecam!

Nie polecam!!!!!!!! Lekarka nie zleciła testu na anginę, mimo, ze o to prosilam i miałam bolące gardło, a moja córka miała zdiagnozowana anginę w tym czasie. dwa dni później, inny lekarz zdiagnozował u mnie anginę.

Nie polecam!!!!!!!!
dwa dni później, inny lekarz zdiagnozował u mnie anginę.

Pani doktor niekompetentna, niemiła, nie potrafiąca właściwie uargumentować swoich diagnoz i opinii. Nie polecam nikomu! Jak dla mnie najgorsze spotkanie z lekarzem jakie miałam..