Hanna Bielawska-Victorini

Ortodonta, Stomatolog

Co do wizyt Pani doktor jest bardzo elastyczna i dostosowuje się do pacjenta. Wszystko tłumaczy, jeżeli chodzi o metodę leczenia. Przemiła osoba na dodatek do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Dopiero zaczęłam leczenie, ale w pełni ufam Pani doktor i mam nadzieję, że już niedługo bd mogła nareszcie cieszyć się z prostego uśmiechu:))) Oczywiście na efekty trzeba czekać....Jednak rezultat końcowy bd satysfakcjonujący! Pozdrawiam i polecam:)

Pozdrawiam i polecam:)

ten kto napisal ze to falszywa osoba jest klamca ,polecam pania doktor z calego serca ,zakladalam u pani dr aparat staly i mimo ze mieszkam za granica pani dr nie robila z tego problemu ,bardzo pomocna osoba i elastyczna co do wizyt i platnosci ,polecam kompetentny ortodonta ,

Jak najbardziej polecam Panią Doktor ! ! ! [Do poprzednika: fałszywy to może być kot ale nie P.Bielawska !!! ]

NIE POLECAM STANOWCZO !!!!! FAŁSZYWA OSOBA JAK DLA MNIE

NIE POLECAM STANOWCZO !!!!! FAŁSZYWA OSOBA JAK DLA MNIE

Podejrzewam, że powyższe komentarze dodały głownie panie. Dla odmiany więc jako osobnik płci brzydkiej również z czystym sumieniem mogę polecić Dr Bielawską. Jestem w trakcie leczenia, które przebiega wg planu i efekty są już widoczne. Pani Dr jest osobą bardzo dokładną, wkłada w swoją pracę wiele serca i pasji. Jest również bardzo elastyczna jeśli chodzi o kwestie umawiania się oraz płatności. Jednym słowem, powierzając nasze zęby dr Bielawskiej ma się odczucie, że są one w pewnych rękach. I wierzę głęboko, a raczej jestem przekonany że odczucia te są w pełni uzasadnione. POLECAM panią dr!

Polecam Panią Bielawską, ponieważ jest przesympatyczną osobą , jest bardzo kompetentna i w pełni spełnia moje oczekiwania. W tej chwili jestem w trakcie leczenia u Pani doktor i bardzo polecam podjęcie leczenia,właśnie u niej .

Ta Pani jest po prostu super. Aktualnie się u niej lecze i jestem zadowolona.

Ta Pani jest po prostu super. Aktualnie się u niej lecze i jestem zadowolona.

BARDZO MILA I CIEPLA OSOBA ZAKLADALAM APARAT STALY U PANI DOKTOR BIELAWSKIEJ BARDZO DOKLADNIE WYJASNILA MI PRZEBIEG MOJEGO LECZENIA I SPODZIEWANE EFEKTY POLECAM

BARDZO MILA I CIEPLA OSOBA ZAKLADALAM APARAT STALY U PANI DOKTOR

Pni Hanna Bielowska jest przesympatyczną osobą, kompetentną,spełnia mojw oczekiwania, polecam wszytkim tym którzy chcą podjać leczenie ortodącyjne, nie bedziecie żałować wybierająć Pania Bielowską :) pozdrawiam