lekarz Hanna Błaszczyńska

Pediatra

Pani doktor leczyła moje dzieci od urodzenia (wizyty domowe tuż po porodach)aż do dorosłości. Nigdy się nie zawiodłam, nie rozczarowałam, nie czułam się pomijana. Moje dzieci bardzo Panią Doktor lubiły. Ciepły,serdeczny, miły i dobry człowiek. Życzę dużo zdrowia i długich lat. Pacjentom polecam z całego serca. Jolanta Stelmaszczuk.

Wspaniały fachowiec i człowiek. Leczę u niej dzieci od 16 lat i nie trafiłam nigdy na lepszego lekarza.Nie daje bez potrzeby antybiotyków, dzieci leczy i traktuje jak własne.Polecam każdemu rodzicowi Jedyny problem, to że trudno dostać się, bo ma zawsze masę chętnych. Ludmiła Lipnicka

Pani doktor, która leczy trójkę moich dzieci, jedno jest już dorosłe. Pamięta każde dziecko, jest jak dobra ciocia, która chce jak najlepiej. Zanim zastosuje antybiotyk próbuje innych metod nieinwazyjnych chyba, że zastosowanie antybiotyku jest konieczne. Szczerze polecam!

Pani Hanna jest świetnym pediatrą ! Leczy moje dziecko już parę lat.

Pani Hanna jest świetnym pediatrą ! Leczy moje dziecko już parę lat.

Świetny lekarz, pełen profesjonalizm, cieple podejście do dzieci, nie znam lepszego pediatry.

Lekarz z powołania, prawdziwy przyjaciel rodzica troszczącego się o swoje dziecko. Słuchający i nie narzucający swojego zdania. Drugiego takiego ze świecą szukać..

Drugiego takiego ze świecą szukać..

Bardzo mądry i rozważny lekarz, starający się pomóc w każdej trudnej sytuacji zdrowotnej dziecka. Wszystkim życzę mieć takiego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8