lek. dent. Hanna Bochniak

Jeżeli ktoś boi się dentysty tak jak ja, to właśnie to jest stomatolog dla niego!!! Bardzo miła, delikatna, że o profesjonalizmie nie wspomnę. Dwa razy miałem nagły przypadek w niedzielę i nie było żadnego problemu. Dużo dentystów zraziło mnie przez to zawaliłem pół szczęki i teraz właśnie u pani doktor mam zamiar ponaprawiać resztę :) Wiem co piszę bo 3h temu opuściłem fotel, tym razem po rwaniu.

Leczyłam u Pani Hanny wiele zębów i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektów jak i z podejścia do pacjenta. Nie ma problemu, żeby umówić się na wizytę, nawet jeśli ktoś ma bardzo napięty grafik - Pani dr dostosowuje się bez problemu. Jest bardzo uprzejma, wyjaśnia szczegółowo przebieg leczenia i odpowiada na każde pytanie. Wiem, że w razie konieczności z pewnością wrócę do niej.

Leczyłam bardzo dużo zębów u Pani Doktor i polecam w 100%. Sympatyczna, profesjonalna, interesuje się pacjentami a przede wszystkim swoją prace wykonuje nienagannie, z wielkim doświadczeniem. Odwiedziłam sporo prywatnych gabinetów, ale takiego lekarza nie spotkałam. Polecam każdemu wymagającemu i ceniącemu sobie profesjonalizm. Śmiało mogę powiedzieć, że dla mnie to najlepszy lekarz stomatolog w Bydgoszczy.

Bardzo gorąco polecam Panią doktor, jest przede wszystkim przesympatyczna, bardzo delikatna, odpowiada na wszystkie pytania. Dodatkowym atutem jest bardzo przystępny cennik. Miałam ekstrakcję dwóch zębów i nic nie bolało:)

PANI Hanna jest NAJLEPSZYM STOMATOLOGIEM, jak dla MNIE. Poświęca dużo czasu, aby POPRAWIĆ ZDROWIE ZĘBÓW SWOICH PACJENTÓW. Pani Bochniak jest miła, sympatyczna i uczciwa, ponieważ gdy miałam mieć poprawkę zęba zrobiła mi ZA DARMO. Pani Haniu mogę tylko powiedzieć DZIĘKUJĘ:)

Odradzam wszystkie żeby jakie robiłam w ciągu 6 miesięcy były zepsute asystentka pani doktor porażka nie polecam !!!

Delikatna, dokładna, fachowa i na dodatek subtelna kobieta o pięknych oczach, które działają jak znieczulenie! Zdecydowanie polecam.

Bardzo polecam Panią Doktor. Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam do tej pory! Wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze, w nowoczesnym gabinecie. Zawsze można liczyć na pomoc i wyrozumiałość ze strony Pani Doktor. POLECAM!!!

Nic tylko leczyć ząbki. Lekarz jest wyśmienity.

Nic tylko leczyć ząbki. Lekarz jest wyśmienity.

Polecam!!! Profesjonalizm w każdym calu!!!

Polecam!!! Profesjonalizm w każdym calu!!!