Hanna Bogdanowicz-Siek

Pediatra

Jestem oburzona podejściem do pacjenta i arogancją tej pani. Podczas wizyty bardziej zajęta jest wymyślaniem chorób, na jakie może wkrótce umrzeć dziecko (przy dziecku opowiadając o śmierci innych dzieci przy podobnych objawach), podważając jednocześnie wyniki badań specjalistów, niż wysłuchaniem objawów. Trudno nawet wejść w słowo, aby nie zostać obrażonym. Niewiarygodne, że tę Panią ktoś jeszcze zatrudnia.

Wizyta to był dopiero cyrk! Przez 10 min rozmawiała przez telefon, ustalajac z synem jakieś szczegóły dot. prywatnych spraw. Dalsze 4 narzekała jaka jest zmeczona, a ostatnia 1 munutę poświęciła dziecku. Jestem spokojnym człowiekem, ale jak się zdenerwuję... Odradzam!

Ta osoba absolutnie nie nadaje się na lekarza. Brak wszystkiego: kompetencji, cierpliwości, uprzejmości. Wizyta u tej osoby to kompletna pomyłka. Zdecydowanie nie polecam. Opinie na innych forach sa absolutnie wiarygodne.

Negatywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Brak podejścia do dzieci, opryskliwość, arogancja, używanie inwektyw, zachowanie trudne do opisania. Dodatkowo diagnoza która z łaski postawiła okazała się błędna. Koszmar.