Hanna Bogdanowicz-Siek

2,1

Dziecko trafiło do tej lekarz w ramach pomocy nocnej. Straszny kaszel,wymioty,wysoką gorączką . Niestety nie mogłam być z dzieckiem na wizycie (było z ojcem) a żałuję. Doktor nawet nie usłuchała dziecka statoskopem!!! Stwierdziła że nie ma takiej potrzeby. Powiedziała że może być to nasilona alergia albo wirusowa. Zapisała szereg lekarstw na alergię i tyle. Stan się pogorszył. Pojechałam na wizytę prywatnie ,potwierdziło się to co przypuszczałam czyli ZAPALENIE PŁUC! Przez tą sytuację straciłam dwa dni lecząc dziecko na alergię. Sytuacja zagrażającą życiu . Omijajcie szerokim łukiem!

Pani doktor bardzo pomogła mojej córeczce i tylko dzięki niej moja Wiki zaczela normalnie funkcjonować bez brania antybiotyków jeden po drugim. Pani doktor niestety sie przeniosła z Soczi i nie wiem gdzie obecnie przyjmuje.

Świetny pediatra. Zawsze z pełnym zaangażowaniem podchodzi do mojego dziecka. Wszystko tłumaczy, wyjaśnia. Jest rzeczowa i przy tym bardzo mila. Polecam.

Jestem oburzona podejściem do pacjenta i arogancją tej pani. Podczas wizyty bardziej zajęta jest wymyślaniem chorób, na jakie może wkrótce umrzeć dziecko (przy dziecku opowiadając o śmierci innych dzieci przy podobnych objawach), podważając jednocześnie wyniki badań specjalistów, niż wysłuchaniem objawów. Trudno nawet wejść w słowo, aby nie zostać obrażonym. Niewiarygodne, że tę Panią ktoś jeszcze zatrudnia.

Wizyta to był dopiero cyrk! Przez 10 min rozmawiała przez telefon, ustalajac z synem jakieś szczegóły dot. prywatnych spraw. Dalsze 4 narzekała jaka jest zmeczona, a ostatnia 1 munutę poświęciła dziecku. Jestem spokojnym człowiekem, ale jak się zdenerwuję... Odradzam!

Negatywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Brak podejścia do dzieci, opryskliwość, arogancja, używanie inwektyw, zachowanie trudne do opisania. Dodatkowo diagnoza która z łaski postawiła okazała się błędna. Koszmar.

Ta osoba absolutnie nie nadaje się na lekarza. Brak wszystkiego: kompetencji, cierpliwości, uprzejmości. Wizyta u tej osoby to kompletna pomyłka. Zdecydowanie nie polecam. Opinie na innych forach sa absolutnie wiarygodne.