lekarz Hanna Boguszewska

Lekarz rodzinny

A ja jestem pacjentem dr Boguszewskiej od ćwierćwiecza i jest to najlepszy doktor rodzinny jakiego spotkałem. Mieszkam teraz w Anglii, a i tak wolę przelecieć z wizytą do niej. Pełen profesjonalizm i jednocześnie życzliwość. Zawsze dokładnie wytłumaczy, co mi dolega, z czego to się mogło wziąć i czego można się spodziewać. Dałbym sześć, gdyby można było.

Najlepszy lekarz rodzinny z jakim miałem okazję się spotkać. Miła rozmowa, właściwa diagnoza, konkretne wnioski. Od 13 lat jestem stałym pacjentem Pani Hanny i nie mam prawa powiedzieć złego słowa. Po prostu osoba z powołania.

Perfekcyjna opieka lekarska, wszystko konkretnie, tak jak powinno być. Zdecydowanie polecam dr Hannę.

Leczę się u Pani doktor już ponad 10 lat i jestem zadowolona z jej opieki i leczenia a lekarz też człowiek i ma prawo się pomylić.Dr.Boguszewska jest miłą i ciepłą osobą i polecam każdemu :)

jest najlepszym lekarzem rodzinnym z jakim kiedykolwiek się spotkałam

jest najlepszym lekarzem rodzinnym z jakim kiedykolwiek się spotkałam

Jest OK .Pani doktur jest kąkretna ima dar .Trafia z lekami . Nie eksperymentuje tylko LECZY

Jest OK .Pani doktur jest kąkretna ima dar .Trafia z lekami .
Nie eksperymentuje tylko LECZY

Ta Pani powinna jak najszybciej zniknac ze sluzby zdrowia.Moje z nia spotkania ograniczly sie do 3 min wizyt bez wlasciwej diagnozy.Zawsze tylko tantum verde/jak w wojsku delbeta/.Nigdy bez upominania sie nie bylam skierowana na dodatkowe badania /np morfologia/.Mysle,ze poprzednie wpisy sa dzielem zapatrzonej w siebie pani lekarz

Pani H.Boguszewska w stosunku do pacjenta jest troskliwa,opiekuńcza i wyrozumiała.Dobrze by było mieć więcej tak kompetentnych lekarzy w służbie zdrowia.Moja ocena jest najwyższa.

Przemiła, kompetentna, dobry diagnosta i po prostu świetny lekarz

Przemiła, kompetentna, dobry diagnosta i po prostu świetny lekarz