lekarz Hanna Chojnacka-Gładysz

Internista, Lekarz rodzinny

Jestem pod kontrolą Pani Gładyszowej od kilkunastu m-cy i lubię takich lekarzy :) Czasem ma coś w sobie z osy jak się zasłuży, ale jasno tłumaczy jak powinnam postępować i jak "nieco odpuszczam" to lekarz potrafi to wyciągnąć. I bardzo dobrze!! ponieważ to motywuje do dalszej cięższej pracy pacjenta. Mam zaufanie do jej wiedzy. Nie powinniśmy się na lekarzy złościć jak sami się leczymy np. ketona****em bez recepty reklamowanym w TV i innymi cudami, a jak leki na receptę się kończą to chcemy je tylko przedłużyć. Lekarz jest od tego aby sprawdzić, doradzić i zaplanować leczenie biorąc pod uwagę skutki leczenia. W tym Pani Gładyszowa jest bardzo dobra! Leczenie pod kontrolą idzie dobrze, czuję się również dobrze, wyniki się poprawiają i szczerze polecam Panią doktor. Stosować się do jej zaleceń i będzie dobrze.

Pomogła mojej babci gdzie akurat ją spotkaliśmy na dyżurze w szpitalu, wracała właśnie do gabinetu i zobaczyła, że moja babcia słabo wygląda, zapytała się kto następny ( następny był jakiś młody chłopak ) więc Pani doktor poprosiła jednak moją babcię aby weszła do gabinetu - nikt nie zaprotestował, ale i nikt starszej, schorowanej kobiety nie przepuścił w kolejce! Pomoc okazała się dobra, babcia mimo lat czuje się lepiej, jest teraz pod kontrolą Pani Gładysz-Chojnacka. P.S. inną sprawą jest to, co się dzieje na tych dyżurach! jeden ( czasem dwóch ) lekarzy na tak duży obszar to jakaś pomyłka !!! W kolejce byli nawet ludzie z Kraśnika, a przecież to ok 50 km bo tam ich nie przyjęli !!! a tu się czeka i czeka, a ten szpital ma służyć przede wszystkim mieszkańcom Sandomierza i okolic!

Podzieam zdanie poprzednika, podoba mi ise to że lekarz tłumaczy po ludzku co jest nie tak i co trzeba zmienić, choć nie zawsze to jest łatwe do zaakceptowania. Mogę polecić. Z kolejkami to nie wiem, bo mnie lekarz w szpitalu na dyżurze przyjmowała, a tam jak wiadomo zawsze są kolejki gdzie się zjeżdża cały powiat.

Widać, że to lekarz z krwi i kości. Jest stanowcza i potrafi pacjenta prowadzić konkretnie, ale wiadomo, że chodzi o moje dobro więc też to trochę mnie motywuje. Jestem zadowolony, trzeba tylko też samemu się pilnować. Mam zaufanie do dr Gładyszowej i mogę polecić innym pacjentom też tym mniej zdyscyplinowanym. Ma godziny pracy czasem do 18:00 więc po swojej pracy też można umówić wizytę, a to duży plus.

Dla mnie osobiście, bardzo dobra Pani Doktor. Powiedziała "kawa na ławę" co się dzieje i jakie mam wyniki badań, wprost i bez używania niezrozumiałych mi terminów. Widać, że los innej osoby nie jest jej obcy i faktycznie chce pomóc. Czasem tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość w kolejce, ale warto. Polecam , a jestem pod kontrolą Pani doktor od kilkunastu miesięcy

Wciąż poszukujesz "Internista Sandomierz"?

Wiśniowa 16

27-600 Sandomierz

Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Obrazowie z siedzibą w Świątnikach
Świątniki 79

ul. Szpitalna 8
34-400 Nowy Targ
Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1
ulica Szpitalna 14
34-400 Nowy Targ
ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Prywatna Poradnia "MEDICO-DENT"
pl. gen. Henryka Dąbrowskiego 1
33-300 Nowy Sącz