lekarz Hanna Czerska-Gąsiewska

2,7
2,7
2,6
2,5

Beznadziejny lekarz, nie mówi o zagrożeniach podawanych lekarstw, na ból gardła przypisuje spray do nosa. Omijać szerokim łukiem.

Uważam, że Pani doktor jest bardzo uprzejmą osobą a i diagnozy stawia trafnie, w myśl zasady aby prostych rzeczy nie komplikować. Oczywiście domyślam się, że część osób uważa, że lekarz ma być jasnowidzem lub zlecać x badań aby wykluczyć coś co "może tu być", aczkolwiek raczej medycyna funkcjonuje na odwrót, najpierw analizuje się coś co jest najbardziej prawdopodobne i powszechne jako przyczynę. Komentarze odnośnie polityki są nie na miejscu, naprawdę nie widzę żadnego związku z tym jak Pani doktor diagnozuje pacjentów a jeśli kogoś bolą sprawy polityczne to chyba nie tędy droga.
Jedyne czego nie lubię to nieodparte wrażenie, że z biegiem lat Pani doktor ma coraz mniej sympatii dla pacjentów (co nie zmienia faktu, że jest uprzejma) i że moim zdaniem zbyt częstego przepisuje antybiotyki na coś z czym można sobie poradzić bez tego (aczkolwiek nie wiem czy to nie wpływ niektórych pacjentów, którzy chcą być expresowo postawieni na nogi).

Naprawdę świetny lekarz bardzo mi pomógł, nie wiem z kąt tyle nieuprzejmych komentarzy. Zdecydowanie polecam!!!

Już dawno zrezygnowałam z usług tej pani. Ani lekarz, ani człowiek ani polityk. Zastanawiam się tylko kto głosuje na tą panią, która niczego dobrego przez tyle lat zasiadania w radzie powiatu nic dla Stężycy nie zrobiła. Przypisuje sobie wiele myśląc, że ludzie niczego nie rozumieją.

Naprawdę świetny lekarz... nic dodać nic ująć , nie wiem z kąt tyle nieuprzejmych komentarzy. Zdecydowanie polecam!!!

Kobieta chce być wszędzie, nie liczy się jak nawet potrupach. Tylko biznes, polityka. Na leczenie zbyt mało czasu. Trzeba coś z tym zrobić .......

ile ludzi prze nią odeszło na tamten świat ;(

ile ludzi prze nią odeszło na tamten świat ;(

Najlepszym komentarzem kompetencji tego lekarza jest brak komentarza. Podawania jednocześnie leków wykrztuśnych i przeciwkaszlowych, leczenie na inne choroby niż cierpi pacjent oraz unikanie skierowań do specjalisty to powszechne praktyki tego lekarza z dyplomem anestezjologa

Lekarz ostatniego kontaktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz ostatniego kontaktu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niespełniony, prowincjonalny działacz ludowy /Samoobrona, PSL i inne/. Lekarz FATALNY!