lek. med. Hanna Drac

Neurolog

Najlepsza Pani Doktor na swiecie ktorej zawdzieczam zycie . Bylem moze o 50 lekarzy i nikt nie przedstawil diagnozy tylko Pani Doktor HANNA DRAC .......RATUJE .....ZATO JEJ SERDECZNIE DZIEKUJE....

Witam.Byłam 3 lata temu u tej dr prywatnie i nie byłam zadowolona ponieważ nawet 5 min u niej nie spędziłam w gabinecie i jeszcze w dodatku godz się spużniła teraz mam mieć wizytę u niej na nfz i proszę o opinie bo już nie wiem co mam myśleć na ten temat tego lekarza

Genialna lekarka! gorąco polecam! ..chociaż jestem na początku swojej drogi jest 18 neurologiem, który mnie badał i jako jedyna uzyskała odruchy ścięgniste! <!!!!>.. dla innych neurologów one u mnie nie istnieją! To chyba powinno mówić wszytsko: ) Pani Hanna jest miła i cierpliwa i najważniejsze - wie co robi: ) ..i chce dobrze zrozumieć pacjenta: )

Genialna lekarka!
gorąco polecam!

Zawdzieczam Jej zycie. Bylem diagnozowany przez rok w roznych klinikach. Jestem leczony pod komtrola Pani doktor i przez Nia prawidlowa zdiagnozowany. Miastenia i cidp.PRAWDZIWY CZLOWIEK I FACHOWIEC.

Od kilku lat zmagam się z chorobą, Będąc u tej pani prywatnie wywnioskowałem,że jest to dla pani dr.przypadek wart rozwikłania. Potem pojawiłem się w u niej w zakładzie publicznym,na Banacha masakra.po wizycie u niej można dostać jedynie traumy. Ta pani pożal się boże,oznajmiła że nie jest w stanie, nic zrobić. Nie będę już dalej tego komentował. szkoda czasu.

Od kilku lat zmagam się z chorobą,
Potem pojawiłem się w u niej w zakładzie publicznym,na Banacha
masakra.po wizycie u niej można dostać jedynie traumy.
Ta pani pożal się boże,oznajmiła że nie jest w stanie, nic zrobić.
Nie będę już dalej tego komentował.
szkoda czasu.

To jest pierwszy lekarz, którym normalnie można porozmawiać. O co cokolwiek zapytałam się, na wszystkie pytania dostałam wyczerpujące odpowiedzi. W ogóle nie okazała zniecierpliwienia. Gorąco polecam. M. K.

Zdecydowanie polecam Panią doktor. To najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam. Zawsze wszystko dokładnie analizuje, poświęca pacjentowi tak dużo czasu jak to potrzebne a do tego jest przesympatyczną osobą. Pod jej opieka czuję się bezpieczna.

Po długiej tułaczce po specjalistach nareszcie znalazłam lekarza "przedwojennego" w najlepszym tego słowa znaczeniu - szanuje pacjenta, jest kompetentna i CHCE pomóc. Wierzę jej bezgranicznie. Prof.dr hab. Anna Kowalska

Wspanialy lekarz ! najlepszy neurolog w warszawie

Wspanialy lekarz ! najlepszy neurolog w warszawie

Lekarz z powołania. Program każe mi pisać więcej, pierwsze moje określenie chyba powinno wystarczyć. Jak inaczej można określici świetnego specjalistę, całkowicie oddanemu swojej pracy.

Lekarz z powołania.