lekarz Hanna Gerard-Lis

uczciwie, chodziłam do innego lekarza, miałam problemy w ciąży, tylko ona wiedziała że nie należy mi obniżać ciśnienia, bo po prostu jestem nadciśnieniowcem a nie mam zatrucia ciążowego. Mój lekarz prowadzący tak obniżył mi ciśnienie (magnezem) że wyjechałam na wózku z ktg. Więcej się nie odważył. Pani dr Hania wszystko pięknie wyprowadziła. Sposób bycia może trochę jak kapral w wojsku ale mnie to zupełnie nie przeszkadzało. Wiedziała co robi!!!! nie musi mnie adorować tylko panować nad sytuacją. Ciąża to nie spacer po parku.

Jestem bardzo zadowolona. Pani dr zajęła się mną profesjonalnie, jest konkretna, kompetentna i bardzo dokładna. Robiła mi zabieg abrazji w lutym 2011, wszystko wyjaśniła bardzo dokładnie jak będzie przebiegał i co potem. Bez skrępowania mogłam zapytać o rzeczy które spędzały mi sen z powiek i powodowały duży stres. Poświęciła mi podczas wizyty tyle czasu ile potrzeba, bez nerwowego zerkania na zegarek jak u innych lekarzy. Jestem jej stałą pacjentką i bardzo sobie chwalę, polecam koleżankom

Szczerze polecam Panią doktor, jestem jej pacjentką od 7 lat. Przeprowadza dokładny wywiad, w razie konieczności kieruje na specjalistyczne badania, sugeruje możliwe leczenie - ale niczego nie narzuca, zdecydowanie poleca tańsze odpowiedni ki drogich leków. Jest bardzo życzliwa i miła, a do tego ma duże doświadczenie i można jej ufać. Prowadziła 2 moje ciąże i jestem zadowolona, do tej pory mogę zawsze do niej zadzwonić i poradzić się w danej sprawie. Byłam już u wielu ginekologów, ale Pani Doktor jest najlepsza!

KILKA LAT TEMU TRAFIŁAM DO PANI DOKTOR PO DIAGNOZIE GINEKOLOGA Z MOJEJ MAŁEJ MIEŚCINY -RAK ,MACICA DO WYCIECIA(NAWET MNIE ZASZCZEPIŁ DO OPERACJI)-TO BYŁY CHWILE GROZY DLA MNIE,DZIĘKI PANI DOKTOR NADAL MAM WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU.PRZEBADAŁA MNIE "WZDŁUŻ I WSZERZ" ALE ŻADNEGO RAKA NIE BYŁO, WSZYSTKIM POLECAM PANIĄ DOKTOR ,SAMO PODEJŚCIE DO PACJENTKI,PROFESJONALIZM.WYBIERAM SIĘ Z CÓRKĄ OBECNIE,BO KOMU JAK NIE PANI DOKTOR MIAŁABYM POWIERZYĆ ZDROWIE WŁASNEGO DZIECKA.SZKODA ŻE TAK MAŁO JEST TAKICH LEKARZY Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA.POLECAM WSZYSTKIM BARDZO GORĄCO

Chciałabym podziękować Pani doktor za wspaniałą wieloletnią opiekę. Miałam do czynienia z wieloma krakowskimi ginekologami i z całą pewnością błyszczy Pani na ich tle. Doświadczenie, olbrzymia wiedza, kultura osobista to tylko ułamek Pani zalet. Nie bagatelizuje Pani najmniejszych nawet objawów i wątpliwości pacjentki. Jeszcze raz dziękuję.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz