lekarz Hanna Jędruszak

Pani doktor,leczyła moją córkę ,prawidłowo stawia diagnozę dlatego zawsze bez żadnych komplikacji dziecko wracało szybko do zdrowia.

antybiotyk za antybiotykiem, to jest metoda leczenia. Nie rozpoznała u dziecka alergii, napięcia mięśniowego, nie muszę tłumaczyć czym to poskutkowało. Zdecydowanie nie polecam

Byłam dzieckiem, które tułało się od lekarza do lekarza a mam wychodziła z siebie. Wizyty w Centrum Zdrowia Dziecka i męczące kuracje. Chciałam podziękować Pani dr Jędruszak, bo to ona jako pierwsza postawiła diagnozę a tym samym uratowała moje nerki.