lekarz Hanna Kaczmarek-Zielezińska

Neurolog

2,1

Lekarz który nie warty jest zaufania. Przez wiele lat leczyła bardzo silnymi środkami. Nie daje skierowań na badania choc choruje się przewlekłe. Po ponad 10 latach uproszony rezonans okazał się potrzebą operacjii neurochirurgicznej. Bagatelizuje to co się mówi do niej. Gdyby nie moje szukanie i znalezienie dobrych lekarzy w wieku zbliżonym do mojego czyli przed 40 nie wiem co dziś by było. Dzięki nim przez nie wiele bo 6 miesięcy stoję na nogach. Po operacjii i diagnozowany przez innego specjalistę w przeciągu 3 dni. Nie polecam i żałuję że tam ...

Lekarz który nie warty jest zaufania.
Nie polecam i żałuję że tam się leczyłem.

Bardzo niemiła osoba,bez podejścia do pacjenta,nie znająca się na swojej pracy-nie stawia prawidłowych diagnoz...unikać!!!!!!zero empatii i wiedzy...dla mnie w skali od 0-10punktów uzyskałaby 0punktów pod każdym względem

Nie polecam wizyty u Pani doktor! Bagatelizuje objawy i przepisuje leki nie na to co trzeba. Masakra jakaś. Zamiast wyjaśnić co i jak oznajmia nic takiego a leki silne zapisuje. Nie polecam

LEKARKA STAWIA ZŁE DIAGNOZY;ZAPISUJE LEKI NIEZGODNE Z CHOROBĄ.PRZYPISUJE CHOROBĘ,KTÓRA NIE WYMAGA BADANIA ZE WZGLĘDU NA JAKIEKOLWIEK KOSZTY----PRZEZ CO PACJENT CIERPI,TRACI PIENIĄDZE I CZAS----ODRADZAM ZDECYDOWANIE LECZENIE U PANI NEUROLOG ZIELEZIŃSKIEJ

Nie polecam tego lekarza nawet najgorszemu wrogowi. Bagatelizuje dolegliwości pacjęta do tego stopnia że mówi mu że po ciężkim urazie głowy pacjent jest zupełnie zdrowy!!!!

Zdecydwanie nie polecam, czytając przychylne opinie odnoszę wrażenie, że jest to autoreklama a w rzeczywistości nie znajduje potwierdzenia.

Bardzo dobry lekarz - specjalista neurolog. Pacjent ma uczucie zainteresowania swoją osobą. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga badanie, wysłuchanie pacjenta. Życzę każdemu choremu, żeby spotkał w swojej chorobie taką pomoc jak ja otrzymałam od Pani Doktor.

SPRAWDZAŁAM KILKU LEKARZY JEDNAK TYLKO ONA PODESZŁA DO MOJEGO SCHORZENIA FACHOWO PONADTO MOGĘ ROZMAWIAĆ Z NIĄ JAK Z RÓWNYM CZŁOWIEKIEM