lekarz Hanna Karpów

2,5
2,7
2,2
2,7

Jeżeli ktokolwiek zastanawia się czy zapisać się na wizytę do Doktor Karpów - NIE POLECAM! Moja wizyta u Pani doktor była spontaniczna ponieważ okazało się, że jest dostępny wolny termin w dniu w którym byłam na innych badaniach w centrum medycznym. Chciałam się dowiedzieć czy jest możliwość otrzymania recepty na lek który przyjmuję od dwóch lat bez przeprowadzenia badania - Pani doktor powiedziała (i tutaj cytuję): „Proszę ściągnąć gacie albo nie marnować mojego czasu” Cała wizyta przebiegła bardzo nieprzyjemnie i czułam się tam niemile widziana. Podczas badania Doktor stwierdziła jakąś ...

„Proszę ściągnąć gacie albo nie marnować mojego czasu”
Cała wizyta przebiegła bardzo nieprzyjemnie i czułam się tam niemile widziana. Podczas badania Doktor stwierdziła jakąś nieprawidłowość i musiałam dopytywać o co chodzi (nie znam wszystkich terminów z kategorii ginekologii, co nie powinno dziwić, ponieważ NIE JESTEM LEKARZEM). Oprócz tego, gdy zadałam jakiekolwiek pytanie lub miałam jakieś wątpliwości, odpowiedzi Pani doktor były takie, że miałam wrażenie, że to o co pytam jest czymś oczywistym i powinnam to wiedzieć.
Uważam, że jest to niedopuszczalne, żeby zachowywać się tak w stosunku do pacjentów. Rozumiem, że po tylu latach pracy Pani doktor najprawdopodobniej doświadczyła wypalenia zawodowego, jednak nie jest to powód aby traktować pacjentów bez szacunku.
Była to moja pierwsza wizyta u Doktor Karpów i z pewnością ostatnia.

Pani doktor niemiła, krnąbrna, zero podejścia do pacjenta. Źle przekazuje informacje, po czym ma pretensje do pacjenta.

Pani doktor niemiła, krnąbrna, zero podejścia do pacjenta.
Źle przekazuje informacje, po czym ma pretensje do pacjenta.

Oprócz w miarę normalnych rozmów to jeżeli chodzi o jakość usług to DNO ! Wizyty prywatne to raczej tematyka Covid ... (czy Pani zaszczepiona, czy mąż zaszczepiony itp) zamiast dziecka/płodu. W naszym przypadku kompletnie nie badała serca dziecka (wada HLHS inny lekarz zobaczył to w 2 minuty jak zaczął badać a badanie było kilka dni po badaniu PANI "DOKTOR" ) bo twierdziła że jak się chodzi na badania trymestralne to tam badają serduszko. Dno i porażka - wcześnie wykryty problem mógłby być nawet operacyjnie leczony wewnątrz macicznie. Odebrała naszemu dziecku ...

Oprócz w miarę normalnych rozmów to jeżeli chodzi o jakość usług to DNO !
Dno i porażka - wcześnie wykryty problem mógłby być nawet operacyjnie leczony wewnątrz macicznie. Odebrała naszemu dziecku możliwość normalnego życia.
W mojej opinii jest to kobieta która odklepuje swoje i ma resztę w poważaniu.
z pełną odpowiedzialnością tego wpisu proszę jej KLIENTÓW o przemyślenie tej sytuacji.

Nie polecam tej pani najgorszemu wrogowi. Pani zajmuje się nie tym co do niej należy. Poucza ludzi w kwestiach nie mających o nich pojęcia.. nie wykonuje rzetelnie badań. Porażka

Jest świetnym lekarzem, jej podejście do pacjentki bardzo pomaga w tych trudnych chwilach, zwłaszcza kiedy jest to pierwszy poród. Cieszę się bardzo, że ją poznałam. Polecam wszystkim.

świetny lekarz. Kompetentny, uprzejmy. Odpowiednio dużo czasu poświęca każdej pacjentce, i ( w razie potrzeby) jej mężowi/ partnerowi. Każda wizyta to przyjemność. Pani doktor spokojnie odpowiada na wszelkie pytania i wyjaśnia wątpliwości. Polecam każdej kobiecie.