dr n. med. Hanna Kocon

Ortopeda dziecięcy

Bardzo się zawiodłam. Brak profesjonalizmu, aktualnej wiedzy medycznej i lekceważące podejście do pacjenta.

Nie polecam pani doktor. Arogancka, wyzywa chorych ludzi od leni. Wmawia że plecy nie bolą, bo przecież pacjent chodzi. Wizyta prywatna. Brak empatii, brak odpowiedniego podejścia do pacjenta.

Najchętniej nie dawalabym żadnej gwiazdki, ale zależy mi, żeby napisać opinię. Okropny "lekarz". Dziecko koślawość kolan, płaskostopie, krzywe plecy. 5 lekarzy mówi, że konieczna rehabilitacja a "doktor" Kocoń stwierdziła, że każde dziecko ma krzywe kolana i płaskostopie, pilnie potrzebowałam zaświadczenia od ortopedy, że dziecko wymaga rehabilitacji-inaczej by nas nie przyjęli. Lekarka nie chciała wystawić więc poprosiłam o zaświadczenie, że dziecko takiej rehabilitacji nie wymaga i nagle co ? "Doktor" Kocoń stwierdziła, że mi wystawi zaświadczenie, że rehabilitacja jest potrzebna. Więc skąd nagle taka zmiana decyzji i stwierdzenie, że dziecko ma koślawość kolan i płaskostopie. Nigdy więcej nie zapisze się do Kocoń i nikomu jej nie polecam!!!!!!

Podczas wizyty z 6-letnim dzieckiem, które miało pękniętą kość dłoni i kwalifikowało się na założenie gipsu, Pani doktor miała beznadziejne podejście. Dziecko wystraszone, które pierwszy raz miało mieć zakładany gips z przyczyn oczywistych było wystraszone i zaczęło płakać, a teksty pt. :" Czego beczysz?" lub "Przecież nic Ci się nie dzieje?" na pewno nie świadczyły dobrze o Pani doktor. Dodam, że wizyta prywatna, na początku usłyszałam, że Pani doktor nie ma warunków do założenia gipsu, ale przy moim uporze jednak założyła. Odradzam wizytę u tego "specjalisty", nie okazała ani grama empatii.

Dzięki pani doktor, nasze dziecko chodzi. Trzy operacje, dwa lata opieki i pelen profesjonalizm Dozgonna wdzięczność i szacunek.

Dozgonna wdzięczność i szacunek.

SUPER LEKARZ ,POLECAM WSZYSTKIM MALUCHOM

SUPER LEKARZ ,POLECAM WSZYSTKIM MALUCHOM

Pani doktor Kocoń leczyła mnie jak byłem małym chłopcem. Dzięki niej mój stan stóp się porawił i mogę normalnie chodzić. Jest wspaniałym lekarzem. Bardzo POLECAM !!!!

Lekarz z ogromnym doświadczeniem i przede wszystkim zaangażowaniem. Polecam każdemu małemu pacjentowi, to najlepszy ortopeda. Joanna

Joanna

Pani Doktor leczyła mnie kiedy miałam 4-6 lat bardzo sympatycznie ją wspominam. Miałam kuleć do końca życia dziś nie mam z tym najmniejszego problemu nogi proste równe opłacało się leczyć u pani doktor Kocoń.

Bardzo dobry lekarz z profesjonalnym podejściem do swoich małych pacjentów i ciepła,życzliwa osoba.Jestem na TAK:)Pozdrowienia,Pani doktor:)