lek. dent. Hanna Kopczyńska

3,5
3,9
3,6
3,7

Ja mam niestety złe doświadczenie z Panią Doktor,krotko mówiąc jej doświadczenie i gadulstwo nie wyleczyły zęba ,podkleiła ząb,nie wymieniła wypełnienia i po 5 miesiącach ból i leczenie kanałowe,o jakim profesjonalizmie można tu mówić????Malo tego wiertelkiem uszkodziła wargę i zainfekowała????Wiec precyzja uuu słabo!

Bardzo miła pani doktor .Profesjonalna bez problemu poradziła sobie z zębem który miał być usunięty chirurgicznie Polecam .

Po usunięciu zęba silny ból, ropa, twarz puchła, pojechałam do pani doktor w niedziele potraktowała mnie nieprzyjemnie i wyrzuciła. Zero pomocy, naprawdę od 3 dni cierpiałam, moja ostatnia wizyta w tym miejscu.

Gaduła straszna, ale wie co robi. Nie nastawiona na biznes tylko leczenie i pomoc pacjentom. Nie zdziera i nie naciąga na kasę. Profesjonalna.

znam pania Kopczyńską i mam o niej dobre zdanie jako jedyna stomatolog nie odmówiła mi pomocy w niedzielę jest fachowcem w swojej dziedzinie pozdrawiam ania p.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Tczew"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rogowscy
30 Stycznia 55