lekarz Hanna Kosmala-Pytlik

2,1
2,2

Pani doktor to przemiła kobieta. Nie dziwią mnie tutaj niepochlebne komentarze, ponieważ na pierwszej wizycie również początkowo czułam się nieswojo, pani doktor wydawała się oschła i konkretna, natomiast w miarę upływu czasu i rozmowy okazała się ciepłą i pełną zrozumienia lekarką. Byłam już u p. dr Kosmali-Pytlik kilka razy i za każdym razem wychodzę zadowolona. Pani doktor jest gotowa wysłuchać problemu z którym się przychodzi i doradzić odpowiednie rozwiązanie. Jako jeden z niewielu lekarzy cierpliwie wszystko tłumaczy i mówi o możliwych działaniach. Po raz pierwszy nie muszę ja być "mądrzejsza" od lekarza by wiedzieć o co zapytać, ta lekarka mówi wszystko sama od siebie bez dopytywania ze strony pacjentki. Absolutnie polecam panią doktor!

Zdecydowanie odradzam! Bardzo niemiła lekarka, kompletny brak szacunku do drugiego człowieka. Zachowuje się jakby pozjadała wszystkie rozumy, podważając opinie innych lekarzy. Szkoda, że nie przeczytałam opinii na jej temat przed umówieniem się na wizytę. Taka osoba nie powinna mieć kontaktu z pacjentami!

Z całego serca polecam Pania Doktor. Wizyta odbyła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Doktor z uwagą wysłuchuje, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania.

Pani doktor specyficzna, nie owija w bawełnę. Może wydawać się lekko szorstka, ale nie była niemiła. Mam sporą nadwagę, Pani doktor zwróciła na to uwagę, stwierdziła że moje objawy są spowodowane właśnie tym faktem i zleciła kolejną wizytę jak trochę schudnę. Wolę taką diagnozę niż doszukiwanie się nie wiadomo czego i udawanie że nadmiaru kg nie ma. Wiadomo, nie jest to przyjemne dla żadnej kobiety kiedy ktoś powie, że powinna schudnąć (choćby było to zawoalowane na maksa). Jak na lekarza który przerabia dziennie kilkudziesięciu pacjentów i zbliża się do emerytury. Osobiście jestem zadowolona z wizyty i na pewno wrócę.

Naczytałam się przed wizytą tych opinii i weszłam do gabinetu zestresowana.Doktor starsza,ale konkretna,jest dosyć specyficzna,ale uprzejma. Wytłumaczyła mi wszystko dokładnie i zleciła dodatkowe badania -zasugerowała pomoc,gdyby jeszcze coś mnie niepokoiło także z mojego doświadczenia z tym lekarzem polecam, nie warto nastawiać się negatywnymi opiniami

Bardzo nieprzyjemna osoba, nie polecam, nie ma totalnie podejścia do pacjentek. Opinie innych osób tutaj nie wzięły się z niczego niestety.

Beznadzieja. Nie polecam nikomu. Pani ,,doktor" jakby za karę pracowała w tym zawodzie. 0 wyjaśnień, odsyła wiecznie do innych lekarzy, bo skoro nie leczyło się u niej od początku świata to już ma problem. Byłam na kilku wizytach i z każdą było co raz gorzej.

Byłam na kilku wizytach i z każdą było co raz gorzej.

To była moja pierwsza i ostatnia wizyta u tej pani doktor (chociaż trudno nazwać takiego kogoś lekarzem). Wizyta przebiegła bardzo szybko, podczas wizyty usłyszałam bardzo nieprzyjemne słowa skierowane do mojej osoby. Zalecam uważać na tą panią.

Bardzo nie miła lekarka, nie słucha co się do niej mów, kompletny brak szacunku do drugiego człowiek, zachowuje jakby pozjadała wszystkie rozumy.. podważa opinie innych lekarzy.. Moim zdaniem nie potrafi leczyć i powinna wrócić na studia poznać nowe metody leczenia

Najgorsza lekarka do jakiej kiedykolwiek trafiłam. Byłam jej pacjentką i zrezygnowałam nie polecam wizyty u niej nawet, jako ostatniej deski ratunku ! Jest bezczelna,wiecznie nie zadowolona. Nigdy nie odpowiada na pytania,traktuje kobiety jak gorszy sort. Zawsze leczyła metodą prób I błędów i nie znosi gdy sie jej coś delikatnie zasugeruje Na prośbę o zinterpretowanie wyniku zapytała mnie czy umiem czytać! Tak umiem odpowiedziałam, medycyny nie studiowałam więc prosze mi to objaśnić . Krytykuje wszystko, ma uwagi nawet jeśli chodzi o wygląd fizyczny pacjnenki. Cały czas podważa opinie innych lekarzy jakby ...

Najgorsza lekarka do jakiej kiedykolwiek trafiłam.
Jest bezczelna,wiecznie nie zadowolona.
Nigdy nie odpowiada na pytania,traktuje kobiety jak gorszy sort.
Krytykuje wszystko, ma uwagi nawet jeśli chodzi o wygląd fizyczny pacjnenki.
Cały czas podważa opinie innych lekarzy jakby była najmądrzejsza. Wyników badań z placówek współpracujących nie akceptuje.
Skierowała mnie na poważną diagnostykę do innej placówki specjalistycznej a teraz nie chce się dostosować i wystawić dodatkowych skierowań które są tam wymagane, abym mogła wszystko wykonać na jednej wizycie, sama tworzy problemy.
Zresztą ta wielka Pani dr nigdy nie chciała wystawiać żadnych skierowań, jej mentalność
zatrzymała się w czasach PRL i tam pozostała.