dr n. med. Hanna Kozber

RTG, Ginekolog położnik, USG

2,9

Moja wizyta u tego ginekologa była bardzo niezadowalająca. Lekarz wykazywał brak profesjonalizmu i kompetencji. Wizyta była pośpieszna, a moje pytania były lekceważone. Brak empatii i zrozumienia sprawiły, że nie czułem się komfortowo. Ogólnie, nie polecam tego ginekologa.

Jeden z gorszych ginekologów, wizyta nie profesjonalna, brak kompetencji. Zero poświęconego czasu. Wszystko szybko i kolejny pacjent.

Niemiła,badanie USG prenatalne wykonane z takim naciskiem,że aż boleśnie. pani doktor bardzo mało mówiła o badaniu,także wyszłam z gabinetu moim zdaniem niedoinformowana.

Najbardziej nie mila kobieta jaka znam!! Traktuje pacjenta jak smiecia! Nie wiem jak na prywatnych wizytach ale w szpitalu porazka!

Polecam, jako pacjentka czułam się bezpiecznie i otrzymałam fachową pomoc. Sposób traktowania pacjenta wyjątkowy, ciepły, wzbudzający zaufanie. Pani Hanna Kozber to lekarz, którego będę zawsze polecać!!!

jestem zadowolona z wizyt u Pani doktor nie wiem czy jest to spowodowane tym iż są to wizyty prywatne ale zawsze uśmiechnięta chętnie odpowiada na zadawane jej pytania do tego bardzo wyczerpująco polecam wszystkim kobietom

Polecam Tą Pania doktor!prowadzila moją ciąże.dobry specjalista i super fachowiec,mialam zlecone wszystkei badania,i moglam dzwonic z problemem do pani doktor nawetw srodku nocy !! i zawsze odebrala telefon wytlumaczyla,uspokoila.polecam zdecydowanie!

Zdecydowanie polecam!!! Mam dwójkę cudnych dzieci. Pani doktor Kozber prowadziła obie ciąże. Jestem bardzo zadowolona czego dowodem są wizyty raz do roku do dnia dzisiejszego. Kasia

Zdecydowanie polecam!!!
do roku do dnia dzisiejszego. Kasia

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma,ale nic więcej,nie polecam

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma,ale nic więcej,nie polecam

Nie zainteresowała się pacjentką, zlekceważyła zgłaszane objawy,opieszała!

Nie zainteresowała się pacjentką, zlekceważyła zgłaszane objawy,opieszała!