lekarz Hanna Kurpiewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Osobiście bardzo doceniam cierpliwośc dr. Kurpiewskiej. Zawsze starała się być dla mnie wyrozumiała i pomagać jak mogła. Myśle, ze jest dobrym lekarzem i jako lekarz POZ ma dobre kompetencje. Nawet jesli cos wykracza poza jej wiedze stara sie doradzic. Widze czasem negatywne komentarze na temat roznych lekarzy. Niektore sa wyolbrzymione. Lekarz w swoim miejscu pracy nie jest niezalezny. Pracuja z lekarzem recepcjonistki, pielegniarki, przelozeni itp. Lekarz jest tez zalezny od papierologii, zasad i regulaminow, ktore np; maja cale procedury wystawiania skierowan (np; zeby dostac skierowanie do endykronologa potrzebowalam najpierw zrobic badania krwi na tarczyce), albo ile przychodnia moze przyjac pacjentow (nad tym czesto czuwaja recepcjonistki i czasem nic nie poradza, kiedy ludzi zrobi sie jak mrowek i na ile moga staraja sie chociaz zapisac ludzi z pilnymi potrzebami). Jestesmy chorzy i zestresowani, ale pamietajmy o tym wystawiajac opinie czy idac do lekarza. Sprobujmy ochlonac i porozmawiac, to ludzie czesciej beda z nami milo rozmawiac i bardziej starac sie pomoc

Pani doktor bardzo mi zaimponowała swoją wyrozumiałością i podejściem do mojego chorego wnuka. Wiedza, umiejętność słuchania, wspaniały kontakt z małym pacjentem, zaangażowanie, trafna diagnoza i dobrze dobrane leki - wszystko na najwyższym poziomie. Pomimo, iż mój wnuk wcześniej nie był pacjentem Pani Doktor, (bo mieszka w innym województwie), a na korytarzu była duża kolejka oczekujących pacjentów, nie spotkaliśmy się z odmową przyjęcia. Zatem wystawiam ocenę najlepszą, jaką można wystawić lekarzowi. Serdeczne pozdrowienia dla Pani Doktor od Maciusia oraz jego wdzięcznej babci i mamy.

nieodpowiedzialna nie udzielila pomocy mojemu 6-miesięcznemu synkowy , ktory strasznie kasłał ,KURPIEWSKA nie chciała go osłuchać powiedziała cytuję 'ze ma za duzo pacjentów i pomocy nie udzieli" czy tak postępuje lekarz !!! nie chciała pomóc niemowlęciu!!!!! pomocy udzielił inny lekarz co się okazało mój syn miał kaszel krtaniowo tchawicowy móg sie nawet udusić !!! a pani KURPIEWSKA NIE CHCIAŁA GO ZBADAĆ!!! SKŁADAM NA NIĄ SKARGE!

bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu pacjentowi, jest bardzo uprzejma i dobrze tłumaczy choroby

Umie zająć się chorym, w razie jakichkolwiek wątpliwości kieruje do specjalistów na dalsze badania. Zawsze uprzejma i z odpowiednim podejściem do pacjenta.

Miła, kompetentna, pomocna. Ja ze skierowaniami dla dzieci nie mialam żadnych problemów, wystarczyło wspomnieć i wypisywala. Dobry kontakt z dzieckiem (mój synek nie boi sie wizyt), daje dzieciom naklejki :) - może głupie, ale dla dzieci bardzo ważne :))) Szkoda, że nie przyjmuje prywatnie.

Nie daje skierowań. Nie daje skierowań na badania i do specjalistów.

Nie daje skierowań. Nie daje skierowań na badania i do specjalistów.

Przede wszystkim kompetentna; słucha uważnie rodziców, potrafi ich uspokoić, wzbudzić zaufanie swoim podejściem do dzieci. Jest bardzo cierpliwa, podczas wizyt nie czuje się pośpiechu charakterystycznego dla typowych przychodni. Ciągle poszerza swoją wiedzę, co kilkakrotnie uratowało moje dziecko od ciężkich powikłań po przebytych chorobach. Nie przepisuje antybiotyków, jeśli nie są niezbędne. I to wszystko w ramach państwowej służby zdrowia, a nie słono opłacanych prywatnych wizyt.