lekarz Hanna Lewandowicz-Galas

Internista

Do Pani Hanny trafiłam z polecenia koleżanki, która już była jej pacjentką. Już po pierwszej wizycie widać było duże doświadczenie lekarskie. Dziś jestem pacjentką Pani doktor i była to bardzo dobra decyzja. Najbardziej odpowiada mi jej kompleksowe podejście do problemów i tzw. dalekowzroczność. Moje problemy z żołądkiem w końcu są już szczątkowe, dostałam też duże wsparcie przy kierowaniu mnie do przychodni ortopedycznej. Po wizycie jestem zawsze zadowolona, a wcześniej bywało z tym różnie. Kamila Białkowska

Kamila Białkowska

Trafilam przypadkowo do Pani Dr Lewandowicz, ale po pomocy i zaleceniach, ktore otrzymalam, sa ktore w przypadku dwoch innych lekarzy nie wniosly poprawy w moj stan zdrowia zarejestrowalam sie i jest to moja inernistka. Kwalifikacje i wiedza na najwyzszym poziomie. A co najwazniejsze, pomoc trafna. Duzo czasu poswieconego na darmowej wizycie bylo dla mnie rowniez wielkim zaskoczeniem! Polecam i pozdrawiam pani Dr. Anna Galinska

Wciąż poszukujesz "Internista Józefów"?

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Miejska w Józefowie
05 - 420 Józefów ul. M.C. Skłodowskiej 5/7
Józefów

Luksusowa 14
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
Centrum Kardiologii Sp. z o.o.
Nadwiślańska 37
DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
Centrum Kardiologii Sp. z o.o.
Nadwiślańska 37
Górczewska 200A/179