lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Pani Doktor doradziła zabiegi na moje problemy, wytłumaczyła jakich efektów mogę się spodziewać. Wybrałam profhilo, cena niższa niż w innych gabinetach a preparaty oryginalne. Wykonanie perfekcja. Po zabiegu poszłam do pracy i nikt się nie zorientował, żadnego siniaczka. Efekty super aż się chce oglądać w lustrze :) Polecam!

Pani doktor jest genialna. Jeszcze nigdy nie byłam u tak doskonałego lekarza. Wbrew innym opiniom, cena za wizyte nie jest wygórowana a pomoc nieoceniona. Wizyta trwała 40 min pomimo, że czekali inni pacjenci Pani doktor cierpliwie i z uwagą wysłuchała mnie a później zastosowała leczenie. Niezwykle kompetentna, posiadająca ogromny zasób wiedzy nie tylko z dziedziny dermatologii. Najważniejsze, że nie czułam sie jak u lekarza tylko jak podczas rozmowy z przyjaciółką.

Pani Doktor jest genialna. Polecam serdecznie. Pełna kompetencja i profesjonalizm. Cena za wizytę jest niska w porównaniu do innych specjalistów. Dawno nie spotkałam tak wspaniałego lekarza.

Pani Doktor jest godna polecenia: cierpliwa, dokładna, ogromna wiedza i umiejętność jej wykorzystania.

Pani doktor świetna! Potrafi dokładnie wysłuchać, odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie zadane jej pytania i szybko zdiagnozować problem. Mnie dopasowała dwie maści i płyn micelarny dzięki, któremu uporałam się z moim problemem. Naprawdę fachowa opieka i dokładne wysłuchanie pacjenta.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem ,jestem zadowolony ,mi pomogla w sytuacji kiedy inny zawiedli ,polecam .

Świetny lekarz! Pani Lotarska ma wprost cudowne podejscie do pacjenta, poswieca mu maximum uwagi i najwiecej czasu ile moze, zawsze robi co w jej mocy i bardzo troszczy sie o swoich pacjentow. Jestem dosc trudnym przypadkiem i nadal walczymy z moim tradzikiem, lecz peelingi kwasowe, ktore wykonuje pani doktor to rewelacja. Polecam z calego serca!

Serdeczmie polecam dr .Hannę Lotarską.Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jeżdzę ok ponad 130 km z woj mazowieckiego. Profesjonalna ,serdeczna ,konkurencyjna cenowo.Nowoczesny sprzęt , bezpieczeństwo 'czystość.

Zawsze uśmiechnięta i szczerze zainteresowana schorzeniami , z którymi się zmagamy. Serdeczność i dbałość z jaką się spotkałam to unikatowe zachowanie w środowisku lekarskim.

Polecam! Bardzo mila Pani Doktor, wytłumaczyła działanie zaproponowanej terapii. Wizyta w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Ogólnie super.