lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Witam ,niby uprzejma jest ale nigdy nie ma czasu płacisz a wizyta w pospiechu!!!

Zawsze uśmiechnięta i szczerze zainteresowana schorzeniami , z którymi się zmagamy. Serdeczność i dbałość z jaką się spotkałam to unikatowe zachowanie w środowisku lekarskim.

Pani doktor świetna! Potrafi dokładnie wysłuchać, odpowiedzieć szczegółowo na wszystkie zadane jej pytania i szybko zdiagnozować problem. Mnie dopasowała dwie maści i płyn micelarny dzięki, któremu uporałam się z moim problemem. Naprawdę fachowa opieka i dokładne wysłuchanie pacjenta.

Serdeczmie polecam dr .Hannę Lotarską.Na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej jeżdzę ok ponad 130 km z woj mazowieckiego. Profesjonalna ,serdeczna ,konkurencyjna cenowo.Nowoczesny sprzęt , bezpieczeństwo 'czystość.

Polecam! Bardzo mila Pani Doktor, wytłumaczyła działanie zaproponowanej terapii. Wizyta w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Ogólnie super.

Masakra .Tragiczna Pani doktor zero podejścia do dzieci liczy się tylko czas i pieniądze Nie pacjenci, kategorycznie nie polecam!!!!

Świetny lekarz! Pani Lotarska ma wprost cudowne podejscie do pacjenta, poswieca mu maximum uwagi i najwiecej czasu ile moze, zawsze robi co w jej mocy i bardzo troszczy sie o swoich pacjentow. Jestem dosc trudnym przypadkiem i nadal walczymy z moim tradzikiem, lecz peelingi kwasowe, ktore wykonuje pani doktor to rewelacja. Polecam z calego serca!

Bardzo dobry dermatolog. Z moją łuszczycą krostkową, poprzez zapisane przez nią leki rozprawiłem się w dwa tygodnie.

jestem na nie żaden z niej dermatolog jest rodzinnym lekarzem i to kiepskim po jej kuracji musiałam iść do innego doktora to aż się za głowę złapał a te inne pozytywne opinie to chyba sobie sama Lotarska pisze ale niech każdy się sam przekona

Pani Doktor jest po prostu rewelacyjna...zajmuję się nami w sposób fachowy i troskliwie. Zawsze znajduje dla nas czas...nawet w późnych godzinach popołudniowych. Efektami zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, przeprowadzonych przez Panią Doktor, jesteśmy po prostu zachwycone!!!. Pełen profesjonalizm! Bardzo, bardzo, bardzo gorąco polecamy!