lekarz Hanna Lotarska

Dermatolog, Lekarz rodzinny

Ta lekarka uratowała mojego męża Nikt nie chciał nas przyjąć nawet prywatnie a ta Pani tak Doskonałe podejście do pacjenta Trafna diagnoza Co najważniejsze kontrola do 2 tygodni bezpłatna Gdyby nie ona nie wiem co byłoby z mężem Wylądowałby pewnie na onkologi. Polecam serdecznie!

Najlepszy lekarz z jakim miałem do czynienia. Pełny profesjonalizm oraz dbałość o pacjenta.

Lekarz rodzinny nie leczy wariatów, robią to psychiatrzy. Oczywiście łatwo jest zgnoić lekarza rodzinnego, przeważnie za to, że prywatnie nie leczy za darmo. Ja mam swoją firmę i też za darmo nie wykonuje usług. Mateusz.

Tą opinie pisała jakaś psychicznie chora, odział psychiatryczny jest przy szpitalu nie w Małej Przychodni. Jestem oburzona takimi oszczerstwami wobec mojej Pani Doktor. Uważam, że jest to najlepszy dermatolog jakiego mogłam poznać, zresztą nie tylko ja i dobrze wiem co mówię. GABRIELA.

Polecam wszystkim szczególnie przy problemach trądzikowych i alergicznych , jestem bardzo zadowolona , najlepszy dermatolog z kilkunastu w moim zyciu .Wreszcie mam ładną skórę , a już nie mialam nadzieji na poprawę .Pani doktor jest bardzo miła , poświęca dużo czasu na wyjaśnienie i bardzo doglębnie wnika w problemy , naprawdę warto się u niej leczyć .przy kolejnej wizycie nie brała nawet pieniędzy jak inni to mają w zwyczaju ,prawdziwy lekarz ,życzliwa , potrafi poświęcic wolny czas nawet w niedzielę jak cos sie dzieje .

polecam ,bardzo dobry lekarz lecze sie u P.doktor od roku i zawsze porada pomogla mi zmniejszyc dolegliwosci o charakterze Atopowego zapalenia skory , teraz rzadziej mam zmiany skorne,i biore mniej lekow ..jest duza poprawa

Pani doktor uratowała mnie po wielomiesięcznym i nieskutecznym leczeniu u wielu innych dermatologów i to bezpłatnie( co w dzisiejszych czasach już się nie zdarza ) ,mimo ,że nie pracuje dla NFZ .jestem jej wdzięczny za pomoc , oby inni tak traktowali chorych!

Bardzo miła pani doktor , jestem zadowolona z rzetelnego podejscia do moich problemów zdrowotnych,fachowości , pomocy i leczenia , ma świetna opinię u wielu pacjentów , cala moja rodzina sie u niej leczy .

Leczę się u tego lekarza 10 lat niemal straciłem zdrowie przez za mocne tabletki i nietrafione diagnozy miła obsługa wzbudzające zaufanie lecz diagnozy tragiczne myślę że pacjent może się wykończyć aby kasa leciała.