mgr Hanna Malinowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Udana terapia. Bardzo kompetentna osoba. Szkoda, że nie z NFZ. Pomogła z uzależnianiami. Mogłoby być trochę taniej i elastyczniej.

Chorowałem na depresję. Pani psycholog cierpliwie i skutecznie pomagała mi wrócić znowu do żywych. Jest otwarta, ma w sobie mnóstwo życia, mocno mnie motywowała do powrotu do zdrowia. Udało mi się uporać z kryzysem i teraz moje życie znowu jest w porządku. Bardzo polecam.

Skuteczna, życzliwa, profesjonalna i kompetentna psychoterapeutka. Pomogła mi bardzo szybko, zdecydowanie polecam!

Mnie osobiście ta pani bardzo zraziła. Jej brak szacunku do pacjenta objawiał się tym, że kobieta spóźniała prawie na każdych zajęciach, a co kolejne spotkanie, to dłuższy czas spóźnienia. Poza tym raz w ogóle nie pojawiła się na umówione spotkanie - ale o ironio kobieta wysłała sms informującego o jej nieobecności dopiero 2 minuty przed rozpoczęciem zajęć. Obiecała odrobić te zajęcia ale widać ta pani lubi rzucać słowa na wiatr. Poza tym kobieta mniej więcej ok.