dr n. med. Hanna Mitkowska-Woźniak

Stanowczo odradzam tego dentystę! Po leczeniu kanałowym muszę udać się z bólem zęba do innego dentysty

Pani Haniu... Chociaż nie będzie nam dane sie już zobaczyć (przynajmniej nie w tym życiu)ja i mój już obecny (jeszcze w brzuszku) synuś będziemy za Panią bardzo tęsknili.

Pani Hania prowadziła moją ciążę.Opiekowała się mną do samego rozwiązania( 25.04.2010) mimo,że była już bardzo chora.Poświęciła mi i mojemu synkowi mnóstwo czasu,uwagi,dając przy tym ogromne wsparcie i poczucie bezpieczeństwa.Niestety-nie zdążyłam już jej podziękować..:( To straszne i niesprawiedliwe:(Będę bardzo za nią tęsknić- to najlepszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia.[*]

To straszne co się stało...[*] Najlepsza lekarka jaką kiedykolwiek spotkałam!!

To straszne co się stało...[*] Najlepsza lekarka jaką kiedykolwiek spotkałam!!

Odbyłam u tej pani trzy wizyty. Jest bardzo miła. Lecz zraziła mnie do siebie tym, że za wizytę z wynikami (bez żadnych badań) zapłaciłam normalnie czyli 150zł. To, że opóźnienia sięgają od 1h do nawet 2h to da się jakoś zaakceptować. Polecam tym, którzy nie liczą swojego czasu i pieniędzy. Gdyż wszystkie zabiegi np: wymrażanie nadżerki, założenie wkładki są o wiele droższe niż w innych prywatnych gabinetach. Ja osobiście już do niej nie pójdę... choć nigdy na zdrowiu nie oszczędzam to tym razem uważam, że nie warto.

Pani doktor Mitkowska jest kompetentnym i wymagajacym od siebie ginekologiem. Swoja pracę traktuje jak misję. za każdym razem kiedy idzie się do pani dr czuje się tę pasję z niesienia innym pomocy. tak trzymać Pani Doktor!

SUPER!!! POLECAM WSZYSTIKM PACJETKOM. PANI DOKTOR POPROSTU MA DAR PROWADZENIA CIĄZY. SUPER ZNA SIE NA USG. POPROSTU JEST PROFESJONALISTKA. POSWIECA MNOSTWO CZASU PACJETKOM CO SPOWODOWANE JEST OPOZNIENIAMI W KOLEJCE ALE WARTO POCZEKAC. PROWADZILA MOJA CIAZE I MAM NADZIEJE ZE KOLEJNA TEZ BEDZIE PROWADZIC!!!

Jedyny minus, to długi czas oczekiwania na wizytę- zazwyczaj opłaca się nawet spóźnić aby i tak jeszcze czekać na swoją kolej;) Bardzo profesjonalna, zyczliwa i otwarta pani doktor.

Cudowny lekarz i świetny specjalista - niestety czasami (wierzę, ze z dobrej wiary) widzi na usg więcej niż to jest potrzebne i wprowadza niepotrzebny niepokój ... ale generalnie świetna:)

Rewelacyjna Pani doktor. Prowadziła moją ciążę! Jest super! Bardzo polecam innym kobietom. Fakt trzeba długo czekać, ale kiedy już wejdzie się do gabinetu poświęca tyle czasu ile potrzeba. Dzieki Pani doktor urodzilam zdrowego silnego syna. Aczkolwiek niestety nie rozpoznano u mnie podczac ciąży zapalenia trzustki- prawie przekrecilam sie po porodzie na tamten swiat. Ogolnie: P O L E C A M!!!

Ogolnie: P O L E C A M!!!