3,4
2,8

ludzie uciekajcie póki jeszcze możecie, to co tutaj wypisuja pacjenci o tej kobiecie to jest 100% prawda, na dzien dzisiejszy mam dwa lata aparat gorny, i rok dolny, 2 lata "LECZENIA" i 2500zl za wymienianie gumek co miesiac!!! Hitem natomiast jest to ze przez te dwa lata z moimi zebami nie zrobiono nic... przez rok na dolnej szczece nosilem najcienszy, i najbardziej elastyczny z dostepnych łuków, i pewnie nosilbym jeszcze, dopoki nie zmienilbym ortodonty. Zrobiono mi na nowo zdjecie cefalometryczne, i co sie okazalo, aktualny ortodonta byl w szoku, ze po dwoch latach leczenia zęby mogą być tak wystające, a oś symetrii jest przesunięta o prawie pół centymetra w prawo.. wyobrazacie sobie? czekaja mnie kolejne lata leczenia!! juz nie mowie o straconych pieniadzach.

A teraz pare slow na temat calego gabinetu, wszyscy wiedza ze pacjent jest umawiany co 10 minut, i to nie wazne czy śmieszna wymiana gumek w aparacie, czy pacjent do leczenia kanałowym. Czy to jest normalne? Za kazdym razem kiedy bylem umowiony, przy dobrych wiatrach wchodzilem do pół godziny pózniej, a jak pecha to i czekalo sie godzine, taka mała rada jeśli pani tu zagląda, proponowalbym zamontowac jakies leżaki w poczekalni, zamiast krzeseł, bo można się nabawić strasznych odparzeń.

Co do kwestii opłat i pieniążków to przez 2 lata nie otrzymalem i podejrzewam ze nikt z was tutaj nie otrzymał żadnego paragonu za swiadczone uslugi, dziwne? Wszystko ląduje na czysto w kieszeni pani molus, która zapewne odprowadza najniższe z możliwych podatków, to tak abyście mogli wyobrazić sobie pazerność jej osoby, tutaj idzie się w ilość nie w jakość swiadczonych usług i w dużym skrócie jest drogo.

Jeśli chodzi o atmosfere to musze was ostrzec, nie dajcie się zwieść słodkiemu pierdzeniu, bo po dwóch latach tak jak ja będziecie rzygać tęczą. Muszę jeszcze dodać że pani nie odpowiada rzeczowo na pytania, a kiedy skonczy "robote" szybko ucieka na zaplecze, zeby czasami nie wpaść w tornado pytań od pacjenta, pani dobrze sobie zdaje z tego sprawe ze jest w tyle z czasem i niestety nie może sobie pozwolić na dyskusje, pozatym a co by bylo gdyby pacjent zaczal zadawac nie wygodne pytania? i cos by sie wydalo? Niestety ale ludzie nie są glupi, i każdy swój rozum ma. Cieszę się ze zmieniłem ortodonte, natomiast jestem zly i to bardzo, że tutaj trafiłem i wdepnąłem w takie g*wno na tak długo... Jesli ktos chcialby pogadac na ten temat to zostawiam tutaj swoje gg 5553118, bo moglbym tak jeszcze pisac i pisac. Szczerze z calego serca odradzam ten gabinet

Przeżyłem wiele jeśli chodzi o moje zęby. Zaufałem Pani Molus i okropnie żałuję. Najzwyczajniej w świecie mnie skrzywdziła. Zacząłem chodzić do Pani doktor jako 15 letnie dziecko. Marzyłem o prostych zębach, miałem okropne kompleksy i myślałem że znalazłem osobę, która mi pomoże... Zbieraliśmy z rodzicami na aparat długi czas, bo tak wielkim problemem, nie tylko fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym były moje zęby. Gotowi na taką inwestycję udaliśmy się do gabinetu p. Molus. Tak zaczęła się moja tragedia. Leczyłem sie tam 4 lata, przeżywałem zabiegi chirurgiczne, liczne usuwania zębów, tygodniami po zabiegach, które zlecała p. Molus leżałem spuchnięty i załamany. Myślałem sobie jednak: "Nie poddawaj się, zaciśnij zęby, przecież cierpisz teraz po to żeby za jakiś czas szczerze i pięknie się uśmiechnąć" Z kolejnymi miesiącami nie było lepiej. Nie wiedziałem co robić. Brak jakichkolwiek odpowiedzi na zadawane podstawowe pytania. Leczenia, cierpienia i bólu nie było widać końca a pieniądze przeznaczone na aparat dawno się skończyły. Nadszedł jednak taki moment- że powiedzieliśmy dość! Wyszedłem i więcej tam nie wróciłem. Szukałem innego ortodonty lecz żaden nie chciał się podjąć, widząc stan moich zębów. . Znalazłem jednak kompetentnego specjalistę który kieruje się DOBREM pacjenta a nie PIENIĘDZMI. Po prostu z zwyczajnej ludzkiej dobrej woli nowa Pani ortodontka podjęła się leczeniem albo raczej naprawianiem...Lekarz to ktoś dla kogo POMOC drugiej osobie jest najważniejsza. Pani niestety ma inne priorytety. Dziś mam 21 lat, nie mam kompleksów bo mam piękny uśmiech, kto wie w jakim stanie i fizycznym i psychicznym byłbym gdybym został u p. Molus.
Pani doktor- jeśli Pani to czyta to chcę żeby Pani wiedziała, albo może zastanowiła się... jak można tak postępować? Nie liczy się Pani z niczym... Gdzie dobro pacjenta? Gdzie zwyczajna odpowiedzialność za to co się robi? Gdzie najzwyklejsze "dobre serce" ? Wszyscy Pani zaufaliśmy. A Pani po prostu potraktowała nas jak PRODUKT.
Troszkę mnie poniosło może nie powinienem wylewać tu jakichś swoich emocji- ale nie mogę wytrzymać, nie mogę na to patrzeć jak krzywdzi Pani innych.

Jeśli jeszcze się zastanawiacie, czy nadal warto tam wysiadywać (bo jak zawsze opóźnienie) w kolejce pod gabinetem, powiem - NIE! Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę ortodonty (trwało to tak długo ponieważ zaufałam "Pani Doktor", czego żałuję), z którym w pół roku osiągnęłam lepsze rezultaty niż po 4 latach !!! Z czego podczas gdy uczęszczałam do Pani doktor, na pytanie ile jeszcze czasu muszę się z tym męczyć (i nie ...

Przymilny uśmiech i uspokajanie każdego pacjenta jak dziecko to złudne wrażenie, że Pani doktor się wami przejmuje. Po 4 latach w końcu zdecydowałam się na zmianę ortodonty (trwało to tak długo ponieważ zaufałam "Pani Doktor", czego żałuję), z którym w pół roku osiągnęłam lepsze rezultaty niż po 4 latach !!! Z czego podczas gdy uczęszczałam do Pani doktor, na pytanie ile jeszcze czasu muszę się z tym męczyć (i nie chodziło mi o konkretną datę do zakreślenia w kalendarzu) słyszałam tylko "jeszcze troszkę".
U mnie również pojawił się problem z odklejającymi się zamkami - z mojej winy (i tu rzekoma Pani ortodontka ma czelność wmawiania mi, że jem "zakazane" produkty i kasuje za każde doklejenie!!!), doszło do tego, że przestałam wg jeść normalne jedzenie, tylko soczki i zupki (a zamki potrafiły mi się odkleić podczas jedzenia ugotowanych warzyw w zupie!!). Dla porównania u innego ortodonty - jem wszystko co chcę (łącznie z orzechami) i żadnych problemów.

Posłuchajcie innych zrozpaczonych pacjentów i uciekajcie jak najszybciej bo szkoda waszego portfela i czasu.
A najgorsze jest to, że pseudo ortodontka jest bezkarna, bo nie jest się jej w stanie udowodnić tego co zrobiła poszczególnym pacjentom, bo to przecież jego wina - nie stosował się do zaleceń.
Jest mi niezmiernie przykro, że tacy naciągacze niszczą ludziom zdrowie.

Szczerze odradzam Pani doktor. Na myśl o niej i samym leczeniu mam depresję. Aparat dolny założyła mi w X 2008 roku, przy okazji usunęła mi dolną jedynkę, zarzekała się, że owa "szpara" zejdzie mi się najpóźniej w marcu 2009 roku, a aparat na 100% zdejmie mi w XII 2009. Niestety minął marzec i szpara była nadal, założyła mi aparat górny. Jak co miesiąc chodziłam na wymianę gumek, trwało to zwykle 5 minut, kasowała 120zl. Już nie mówiąc o tym, iż zwykle był poślizg i w poczekalni czekało się ponad godzinę...a niby umawiała na określoną godzinę. Minął wspomniany XII 2009 a ja nadal miałam aparat dolny i "szparę". Coś zaczęło mi nie pasowac, po rozmowie z koleżanką, która leczyła się u innej ortodontki stwierdziłam, że jestem strasznie oszukiwana, bo koleżanka ma łuki wymieniane co 2-miesiące a jak jej pani doktor podkręci to tydzien nie może jeśc, a ja łuk miałam wymieniany raz...podczas zakładania aparatu to nawet wymianą nie można nazwac! Zdenerwowana nadal do niej chodziła,nadal czekałam w godzinnej kolejce i nadal płaciłam 120zl za wymianę tylko gumek...do momentu, kiedy się spytałam "kiedy mi w końcu zdejmie aparat, kiedy mi się szpara zejdzie"" na to ona: "że na tym etapie leczenia nie może mi powiedziec, ale mam się przygotowac, bo jak mi zdejmie stały z dołu to założy mi stały od wewnątrz taki na rok, potem ruchomy ..."więc leczenie trwało by jeszcze kilka lat.
Zdecydowałam się przerwac to błędne koło i przeniosłam się do innej pani doktor...opowiedziałam jej moją historię- kobieta nie wierzyła, że można byc takim oszustem i tak pazernym na pieniądze człowiekiem. Po półrocznym chodzeniu do mojej super nowej pani ortodontki i jej mocnym podkręcaniu i wymianie łuków mam już zdjęty aparat górny, a aparat dolny przewiduje zdjąc prawdopodobnie w lutym 2011.Gdyby nie ona straciłabym chyba wiarę w ortodontów i z pewnością dużo pieniędzy a na zębach nadal nosiłabym aparat. Wspomnę jeszcze, że dr Molus nie prowadzi historii chorób swoich pacjentów, gdy ją poprosiłam o swoją, musiałam czekac, by dostac sfałszowane kilka słów- nic się nie zgadzało , ani daty założenie aparatów , absolutnie nic.

ufff udało się !! ;))) ( dzięki Krystian?) nareszcie jakis lekarz podjął sie leczenia po tej pseudo ortodontce ;)) przeszlam Bydgoszcz wzdłuż i pewnie szłabym i wszerz gdybym nie trafila do Denmedu na Kaliskiego! dzis jestem po wizycie u Pani ortodontki ( Aleksandry Michalak ) która potwierdziła to co mówiło 3 innych lekarzy - aparat źle założony! jak miał pracować ( mam go od listopada) skoro łuk nie sięgał do ostatniego zamka! do tego zamki źle przyklejone nie wspominając o kleju który był niechlujnie nałożony. Stety niestety aparat dziś został zdjęty ( Pani doktor nie wzięła nawet za to złotówki pomijając, że u pseudortodontki jak chcesz zdjąć na własne życzenie słyszysz 700zl!!!!) i w piątek będę miała założony na nowo. Niestety pieniadze były wyrzucone w błoto :/ ale cóż trzeba działać dalej! nie wspomne już o tym, że Molus - Wieczorkowska wielka stomatolog ciągle mi gadała, żeby ząb który był do leczenia zostawić narazie w spokoju ( żebym tylko jak najszybciej założyła aparati bron boze sie nie wycofała!) ludzie ostrzegam Was abyście nie popełnili tego samego błędu co ja i nie ładowali kasy w jej rzekome doswiadczenie. Ona doswiadczenie moze i ma ale w leczeniu mleczaków! Żal mi tylko tych ludzi którzy jeszcze na oczy nie przejrzeli i boją się szukać pomocy gdzie indziej! ja też byłam załamana! ale powiedziałam sobie nigdy więcej nie wrócę na Twardzickiego!

Moje leczenie u dr Molus trwa (uwaga!) 5 lat. W tym momencie postanowiłam zmienić lekarza, bo uważam, że podejście tej pani jest dalece nieprofesjonalne- chodzę z odklejonymi zamkami od prawie pół roku ( podobno w niczym to nie przeszkadza w leczeniu); od ok. 2 lat zęby z górnego łuku nie są przesuwane,bo wg dr Molus są proste, jedynie są starte, a ona mi uzupełni wszelkie ubytki za dodatkowe pieniądze.. Dodatkowym minusem są kolejki, w których czeka się nawet 2 godziny na przyjęcie. Niedawno byłam na konsultacjach u innego ortodonty, który powiedział mi, że z moją wadą powinnam nosić aparat maksymalnie 2 lata, a do tego nie powinnam mieć wcześniej usuwanych zębów, bo można było leczyć mnie bez tego. Potwierdził, że mam niedoleczone zęby i, gdyby przykleić inaczej zamki, zęby u góry staną się proste. Efektów w leczeniu nie widziałam od ok. 3 lat- zęby miałam lekko przesuwane- to w jedną stronę, to w drugą- ale to nie dawało żadnych realnych skutków. Czasami próbowałam pytać, ile jeszcze będę nosić aparat, ale nigdy nie otrzymałam odpowiedzi. Szkoda, że nie trafiłam na lepszego ortodontę, który wyleczyłby mnie w krótszym czasie i nie pobrał ode mnie tylu pieniędzy.. Stanowczo odradzam leczenia się u tej pani!

W wieku 12 lat miałem poważną wadę zgryzu. Wszyscy ortodonci u których byłem nie dawali mi szans na wyleczenie tego bez operacji. Jednak z polecenia znajomych trafiłem do Pani Hanny. W ok 2 lata wyleczyłam mi szczękę.To nie prawda, że nie szanuje czasu pacjenta! NAPRAWDE POLECAM!!

Wyjątkowa Pani ortodonta! Przez wiele lat prowadzi moje dzieci i wady są zredukowane, zawsze chętnie udziela wyjaśnień i pomocy. Polecam gorąco Panią Hanię:)

Nie polecam. Po kilkuletnim ,,leczeniu" jedna wada została zniwelowana, natomiast pojawiały się nowe, które się pogłebiały. Pani doktor twiedziła, że tylko stały apart mógłby je wyleczyć. Trzej inny specjaliści stwierdzili, że ówczesne ustawienie aparatu mi szkodziło. Zmieniłam ortodontę - w ciągu kilku miesięcy , tym samym ruchomym aparatem, udało się wyleczyć wady które według Pani doktor tylko stały mógł naprawić. Bardzo żałuję, że tak późno zasięgnęłam opinii innych lekarzy.

Do Pani Doktor trafiłam po wypadku i utracie jedynek. Zajęła się mna błyskawicznie a zęby mam teraz ładniejsze niż wcześniej.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Bydgoszcz"?

Curie-Skłodowskiej 32/18
85-094 Bydgoszcz