Hanna Motak-Pochrzęst

Brak poszanowania praw i woli pacjenta. Zafundowała mi traumatyczny poród. Nie polecam!!!

Pierwsza ciąża przeprowadzona wzorowo, bez zarzutów. Teraz dochodziły mnie słuchy i złe opinie na temat dr. Postanowiłam jednak pójść..( ciąża ) USG mało dokładne, złe pomiary, brak szczegółów bicia serca, mimo że podobno biło. Do tego słaby kontakt poza wizytami, 3 dni próbowałam się kontaktować - bezskutecznie a na wiadomość o krwawieniu ( poczas ciąży ) dalej nie odpisała, nie mówiąc o oddzwonieniu ( zaznaczam że sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu a ja dalej nie mam żadnego kontaktu z dr) . Do tego przekładanie wizyty na niewiadomo kiedy, odezwiemy się, po czym nikt nie dzwoni a ja już dawno po zabiegu łyżeczkowania. Początkowo miła, na wizycie 30 minut , odpowiedź na każde pytanie - powiedziałabym ideał, ale jak jest problem to niestety nie bierze tej odpowiedzialnosci... Jestem zawiedziona taka postawa pani dr, bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjentki. Nie polecam.

Jestem bardzo zadowolona ,fachowa pomoc lekarska,Pani doktor bardzo kompetentna. Inni lekarze odsyłali mnie do domu i kazali przychodzić na wizyty kontrolne, nie szukali gdzie tkwi problem mojej przypadłości. Dopiero Pani Doktor mnie dokładnie zbadała i wyjaśniła wszystko od A do Z. Polecam z całego serca

Super pani doktor. Godna polecenia! Dzięki niej po 10 latach starań mam dwie śliczne córeczki. Bardzo dziękuję.

Wspaniały lekarz i cudowna kobieta. Rzetelna i bardzo mądra Pani Dr. Po dużych przejściach to właśnie Pani Dr bardzo mi pomogła. Skierowała na badania specjalistyczne i dobrała leczenie. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie. Dzięki opiece Pani Dr jestem dziś mamą co jest ogromnym cudem❤️

wspaniała kobieta i doskonały lekarz! kompleksowe podejście do pacjenta i dużo cierpliwości nawet do pacjentek panikujących z każdego powodu ;-)

wspaniała kobieta i doskonały lekarz!
powodu ;-)

Pani doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Kompetentna, ma ogromną wiedzę, jest bardzo rzetelna. Każdej pacjentkę poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy. Dziękujemy Pani Doktor za wszystkie rady, nietylko te medyczny. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Najlepszy lekarz jakiego znam.

lekarz godny polecenia zawsze miła atmosfera i fachowa pomoc.lekarz z powołania a nie dla kasy,niekiedy mówiła zapłacisz innym razem ale wkoncu za wizyte nie skasowała.narazie musze chodzic do innego lekarza bo sama mnie tam pani doktor skierowała ale gdy tylko uda mi sie zajsc w ciążę natychmiast mówie come back:)polecam

Znakomity lekarz specjalista i kobieta. Polecam

Znakomity lekarz specjalista i kobieta. Polecam

Witam moze mi ktos dac numer aktualny od Pani ginekolog ? i powiedziec ile bierze za wizyte ?