Hanna Motak-Pochrzęst

Ginekolog

Wspaniały lekarz i cudowna kobieta. Rzetelna i bardzo mądra Pani Dr. Po dużych przejściach to właśnie Pani Dr bardzo mi pomogła. Skierowała na badania specjalistyczne i dobrała leczenie. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i wsparcie. Dzięki opiece Pani Dr jestem dziś mamą co jest ogromnym cudem❤️

Super pani doktor. Godna polecenia! Dzięki niej po 10 latach starań mam dwie śliczne córeczki. Bardzo dziękuję.

Będąc w ciąży otrzymywałam od pani doktor tego, czego oczekuje każda przyszła mama -komfortu psychicznego i najwyższej jakości opieki prenatalnej. Kiedy lekarka zauważyła mało wód płodowych,nie bagatelizowała tego. Na szczęście nie było aż tak źle ale lepiej dmuchać na zimne. Za to w szpitalu po porodzie naturalnym i szyciu zrobiły mi się krwiaki. Lekarze stwierdzili,że to tylko obrzęk i wysłali na salę poporodową abym leżała jak inne kobiety po porodzie. Jednak stan tego obrzęku pogarszał się,ale wszyscy bagatelizowali ten fakt mówiąc - zdarza się.Nikt nie raczył sprawdzić stan tego "obrzęku," Dopiero wieczorem zaczepiłam panią doktor P. i zaraz zaczęła działać. Dziś jestem szczęśliwą,zdrową mamą, w dużej mierze za sprawą tak fachowej opieki prenatalnej ze strony pani dr Pochrzęst. Polecam gorąco każdej przyszłej mamie.
Sylwia

wspaniała kobieta i doskonały lekarz! kompleksowe podejście do pacjenta i dużo cierpliwości nawet do pacjentek panikujących z każdego powodu ;-)

wspaniała kobieta i doskonały lekarz!
powodu ;-)

The best najlepsza naj naj naj naj naj naj na świecie lepszej nie znajdziecie , pełen profesjonalizm

Polecam Panią Doktor jak najbardziej.Z pierwszą ciążą chodziłam z kasy,w 6tyg i 7tyg(kontrola) lekarz mówił mi że nie jestem w ciąży a test był pozytywny,gadka że on nic nie widzi.Koleżanka w tym samym tyg wysłała mnie do prywartego Pana M.On powiedział że poroniłam samoistnie.Załamałam się,wtedy bratowa powiedział że mam iść do Pani Pochrzęst.Udało się z szybką wizytą i tylko ona stwierziła że to ciąża poza maciczna.Wieczorem już byłam w szpitalu i następnego dnia zabieg.Do dziś do niej chodzę i nie żałuje.Tylko ona mi pomogła.Tydzień póżniej mogło mnie nie być gdyż miałam bardzo dużo krwi w jamie otrzewnej.Nie ufam lekarzom a dzięki pani dotor jestem przy życiu i do tego jest sympatyczna i można porozmawiać na wszystkie tematy.Daję opinię jak najbardziej pozytywną

Pani doktor jest nie tylko świetnym lekarzem, ale przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem. Kompetentna, ma ogromną wiedzę, jest bardzo rzetelna. Każdej pacjentkę poświęca odpowiednio dużo czasu, tłumaczy. Dziękujemy Pani Doktor za wszystkie rady, nietylko te medyczny. Najlepszy lekarz jakiego znam.

Najlepszy lekarz jakiego znam.

lekarz godny polecenia zawsze miła atmosfera i fachowa pomoc.lekarz z powołania a nie dla kasy,niekiedy mówiła zapłacisz innym razem ale wkoncu za wizyte nie skasowała.narazie musze chodzic do innego lekarza bo sama mnie tam pani doktor skierowała ale gdy tylko uda mi sie zajsc w ciążę natychmiast mówie come back:)polecam

Przy porodzie, usłyszalam z jej ust stwierdzenie że jak sobie zrobilam to teraz musze cierpieć. Zero współczucia i zważania na uczucia innych. Mozna by powiedziec "totalna olewka". A tym bardziej, że była to tak ważna chwila. A porod byl ciezki, nie szło wytrzymać z bólu, ale jednak wszyscy brali to za nic, i uważali ze tylko wymyslam. Ani kszty zrozumienia i pomocy, choc błagałam o jakąkowiek to zadnej nie dostalam. A przy zszywaniu usłyszałam od p.dr ze ją "opiepirzyłam", a jedynym zdaniem jakie do niej i do poloznej powiedzialam było ...

A przy zszywaniu usłyszałam od p.dr ze ją "opiepirzyłam", a jedynym zdaniem jakie do niej i do poloznej powiedzialam było spokojne: "rozumiem ze Panie tego nie wiedzia ale mnie naprawde tak bardzo boli". Jezeli to sie nazywa opieprza, to zaluje ze na jej odpowiedz "jak sobie zrobilas to teraz musisz cierpiec" mąż jednak nie zareagował (a był wtedy przy mnie).

Nie wiem moze za kase p. dr jest inna?

Bardzo kompetentna i miła pani doktor! Prowadziła całą moją ciążę, zawsze służyła radą i pomocą. Owszem jest zabiegana ale który lekarz nie jest!!