Hanna Motak-Pochrzęst

Polecam Panią Doktor jak najbardziej.Z pierwszą ciążą chodziłam z kasy,w 6tyg i 7tyg(kontrola) lekarz mówił mi że nie jestem w ciąży a test był pozytywny,gadka że on nic nie widzi.Koleżanka w tym samym tyg wysłała mnie do prywartego Pana M.On powiedział że poroniłam samoistnie.Załamałam się,wtedy bratowa powiedział że mam iść do Pani Pochrzęst.Udało się z szybką wizytą i tylko ona stwierziła że to ciąża poza maciczna.Wieczorem już byłam w szpitalu i następnego dnia zabieg.Do dziś do niej chodzę i nie żałuje.Tylko ona mi pomogła.Tydzień póżniej mogło mnie nie być gdyż miałam bardzo dużo krwi w jamie otrzewnej.Nie ufam lekarzom a dzięki pani dotor jestem przy życiu i do tego jest sympatyczna i można porozmawiać na wszystkie tematy.Daję opinię jak najbardziej pozytywną

Będąc w ciąży otrzymywałam od pani doktor tego, czego oczekuje każda przyszła mama -komfortu psychicznego i najwyższej jakości opieki prenatalnej. Kiedy lekarka zauważyła mało wód płodowych,nie bagatelizowała tego. Na szczęście nie było aż tak źle ale lepiej dmuchać na zimne. Za to w szpitalu po porodzie naturalnym i szyciu zrobiły mi się krwiaki. Lekarze stwierdzili,że to tylko obrzęk i wysłali na salę poporodową abym leżała jak inne kobiety po porodzie. Jednak stan tego obrzęku pogarszał się,ale wszyscy bagatelizowali ten fakt mówiąc - zdarza się.Nikt nie raczył sprawdzić stan tego "obrzęku," Dopiero wieczorem zaczepiłam panią doktor P. i zaraz zaczęła działać. Dziś jestem szczęśliwą,zdrową mamą, w dużej mierze za sprawą tak fachowej opieki prenatalnej ze strony pani dr Pochrzęst. Polecam gorąco każdej przyszłej mamie.
Sylwia

Bardzo kompetentna i miła pani doktor! Prowadziła całą moją ciążę, zawsze służyła radą i pomocą. Owszem jest zabiegana ale który lekarz nie jest!!

owszem Pani doktor miła i początkowo wzbudza zaufanie. Niestety uważam, że mało kompetentna, bardzo chaotyczna. Mówi coś na jednej wizycie na kolejnej często nie tylko nie pamięta, ale mówi zupełnie coś przeciwnego. Kiepski sprzęt usg. Na pewno nie polecam prowadzić ciąży!!!!!!

wyleczyła mnie z mieśniaów polecam tą panią doktor, poczsuper lekarz

wyleczyła mnie z mieśniaów polecam tą panią doktor, poczsuper lekarz

Przy porodzie, usłyszalam z jej ust stwierdzenie że jak sobie zrobilam to teraz musze cierpieć. Zero współczucia i zważania na uczucia innych. Mozna by powiedziec "totalna olewka". A tym bardziej, że była to tak ważna chwila. A porod byl ciezki, nie szło wytrzymać z bólu, ale jednak wszyscy brali to za nic, i uważali ze tylko wymyslam. Ani kszty zrozumienia i pomocy, choc błagałam o jakąkowiek to zadnej nie dostalam. A przy zszywaniu usłyszałam od p.dr ze ją "opiepirzyłam", a jedynym zdaniem jakie do niej i do poloznej powiedzialam było ...

A przy zszywaniu usłyszałam od p.dr ze ją "opiepirzyłam", a jedynym zdaniem jakie do niej i do poloznej powiedzialam było spokojne: "rozumiem ze Panie tego nie wiedzia ale mnie naprawde tak bardzo boli". Jezeli to sie nazywa opieprza, to zaluje ze na jej odpowiedz "jak sobie zrobilas to teraz musisz cierpiec" mąż jednak nie zareagował (a był wtedy przy mnie).

Nie wiem moze za kase p. dr jest inna?

Lekarka miła, ale wiecznie w biegu, zapominająca o wszystkim, obiecuje coś, a na następnej wizycie mówi zupełnie coś innego. Moje wielokrotne wizyty opierały się na zbywaniu i robieniu USG, które nic nie wykazywało i nie znajdywało problemu. Nie zleciła nawet zrobienia podstawowych badań krwi, które u innego lekarza okazały się trafieniem w 10.

poświęca pacjentowi dużo czasu,uprzejma,wzbudza zaufanie.polecam wszystkim.

poświęca pacjentowi dużo czasu,uprzejma,wzbudza zaufanie.polecam wszystkim.

bardzo miła wesoła osoba a do tego doskonały lekarz . bardzo polecam

bardzo miła wesoła osoba a do tego doskonały lekarz . bardzo polecam